Guayabo Lodge

Σάντα Κρουζ, 300 m sur del Cementerio de Santa Cruz9.962431,-83.737334(Προβολή στον χάρτη)
8,9
Πολύ Καλό
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+3 Φωτογραφίες
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+3 Φωτογραφίες
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΣάβ, 24 Οκτ - Κυρ, 25 Οκτ24 Οκτ - 25 Οκτ
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Για Οικογένειες
Από τεχνητή νοημοσύνηΤο Guayabo Lodge προσφέρει ένα μείγμα φύσης και άνεσης, ιδανικό για οικογένειες που ενδιαφέρονται να εξερευνήσουν το τοπικό οικοσύστημα. Η τοποθεσία του κοντά στο Εθνικό Μνημείο Guayabo παρέχει εκπαιδευτικές ευκαιρίες, και το ίδιο το κατάλυμα προωθεί βιώσιμες πρακτικές, καθιστώντας το μια περιβαλλοντικά συνειδητή επιλογή.
Πάρκινγκ
Από τεχνητή νοημοσύνηΤο Guayabo Lodge προσφέρει δωρεάν ιδιωτικό χώρο στάθμευσης για τους επισκέπτες. Ο χώρος στάθμευσης είναι διαθέσιμος στην ιδιοκτησία.
Πρόσβαση ΑΜΕΑ
Από τεχνητή νοημοσύνηΑυτό το κατάλυμα προσφέρει χαρακτηριστικά προσβασιμότητας, όπως χειρολαβή κοντά στην τουαλέτα και ανυψωμένο κάθισμα τουαλέτας. Η προσβασιμότητα με αναπηρικό αμαξίδιο είναι διαθέσιμη, αν και μπορεί να έχει περιορισμούς.
3 αστέρων
Από τεχνητή νοημοσύνηΤο Guayabo Lodge βρίσκεται κοντά στη Σάντα Κρουζ ντε Τουριαλμπά. Ξεχωρίζει για την γαλήνια τοποθεσία του και τα άνετα καταλύματα, ιδανικά για ταξιδιώτες που αναζητούν ένα ήσυχο καταφύγιο. Το κατάλυμα προσφέρει ένα συνδυασμό φύσης και άνεσης, καθιστώντας το κορυφαία επιλογή για χαλάρωση και εξερεύνηση της γύρω περιοχής.
Για Νιόπαντρους
Δωρεάν WiFi
Check-in - Check-out
Άφιξη:
14:00 - 18:00
Αναχώρηση:
06:30 - 12:00
Παροχές
Xώρος στάθμευσης
Κήπος
Βεράντα
Δωμάτια για μη καπνίζοντες
Μεταφορά από/ προς το αεροδρόμιο
Δωμάτια / εγκαταστάσεις για ΑμεΑ
Οικογενειακά δωμάτια
Δωρεάν χώρος στάθμευσης
Internet
Γρήγορο check in/check out
Θυρίδα ασφαλείας
Μασάζ
Κωπηλασία με κανό
Πεζοπορία
Ποδηλασία
Θέρμανση
Ιππασία
Χώρος φύλαξης αποσκευών
WiFi
Δωρεάν Wi-Fi
Χώρος καπνιστών
Μεταφορά από/προς το αεροδρόμιο (επιπλέον χρέωση)
Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
Ιδιωτικός χώρος στάθμευσης
Διαθέσιμο WiFi σε όλους τους χώρους
Επιτραπέζια/παζλ
Χώρος στάθμευσης στο δρόμο
Εισιτήρια για δημόσιες συγκοινωνίες
Χώρος στάθμευσης για ΑμεΑ
Προσβάσιμο σε αναπηρικό αμαξίδιο
Τουαλέτα με λαβές στήριξης
Υπερυψωμένη τουαλέτα
Παραλαβή από το αεροδρόμιο
Μεταφορά στο αεροδρόμιο
Έπιπλα εξωτερικού χώρου
Χώρος για πικ-νικ
Περιηγήσεις με τα πόδια
Μάθημα μαγειρικής
Μπορεί να παραδοθεί φαγητό στις μονάδες όπου διαμένουν οι επισκέπτες
Το προσωπικό ακολουθεί όλα τα πρωτόκολλα ασφαλείας όπως αυτά υποδεικνύονται από τις τοπικές αρχές
Η κοινόχρηστη γραφική ύλη, όπως έντυποι κατάλογοι, περιοδικά, στυλό και χαρτιά, έχει αφαιρεθεί
Υπάρχει αντισηπτικό χεριών στις μονάδες όπου διαμένουν οι επισκέπτες και σε κοινόχρηστους χώρους
Υπάρχει συγκεκριμένη διαδικασία για να ελέγχεται η υγεία των επισκεπτών
Υπάρχει διαθέσιμο κουτί πρώτων βοηθειών
Διαθέσιμη επιλογή πληρωμής χωρίς μετρητά
Δωμάτια
Τρίκλινο Δωμάτιο
Junior Σουίτα
Δίκλινο Δωμάτιο
Δίκλινο Δωμάτιο με 2 Μονά Κρεβάτια
Τετράκλινο Δωμάτιο
Deluxe Δίκλινο Δωμάτιο
Κριτικές
8,9
Πολύ Καλό
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το Guayabo Lodge δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το Guayabo Lodge δεν διαθέτει σπα.
Όχι, το Guayabo Lodge δεν δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Guayabo Lodge.
Όχι, το Guayabo Lodge δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Hotel Wagelia Espino Blanco
Κατάλυμα σε Τουριάλμπα
8,2
Πολύ Καλό
Από 100 €
Villa Turrialba
Ξενώνας σε Verbena Norte
0,0
Από 29 €
Hotel y Restaurante El Guarco
Ξενοδοχείο σε Καρτάγο
8,5
Πολύ Καλό
Από 120 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app