Kalliope Apartments

Τσουκαλάδες, Tsoukalades Thesi Kleidi38.81451,20.658202(Προβολή στον χάρτη)
9,7
Εξαιρετικό
hotel photo
hotel photo
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΣάβ, 24 Οκτ - Κυρ, 25 Οκτ24 Οκτ - 25 Οκτ
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Προς το παρόν ανενεργό στην πλατφόρμα μας.
Πληροφορίες
Βρίσκεται στο χωριό Τσουκαλάδες, κοντά σε καφετέριες και ψαροταβέρνες και διαθέτει καταλύματα με δυνατότητα προετοιμασίας γευμάτων και δωρεάν WiFi.
Κατηγορίες
Δωρεάν WiFi
Από τεχνητή νοημοσύνηΑυτά τα διαμερίσματα προσφέρουν δωρεάν Wi-Fi. Ως κατάλυμα τύπου διαμερίσματος, συνδυάζει τη συνδεσιμότητα με την ευκολία των εγκαταστάσεων αυτοεξυπηρέτησης.
Πισίνα
Εξωτερική Πισίνα
Πάρκινγκ
Εξωτερική Πισίνα
Δωμάτια
Στούντιο Διαμέρισμα
Οικογενειακό Δωμάτιο
Διαμέρισμα
Διαμέρισμα - Ισόγειο
Deluxe Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στη Θάλασσα
Διαμέρισμα με θέα στη Θάλασσα
Σχετικά με το Kalliope Apartments
Αριθμός Μητρώου ή Άδειας ή Γνωστοποίησης: 0831K133K0473201
Κριτικές
9,7
Εξαιρετικό
Συχνές Ερωτήσεις
Ναι, το Kalliope Apartments διαθέτει πισίνα/πισίνες που ανήκουν σε μία ή περισσότερες από τις ακόλουθες κατηγορίες: Εξωτερική Πισίνα.
Όχι, το Kalliope Apartments δεν διαθέτει σπα.
Όχι, το Kalliope Apartments δεν δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Kalliope Apartments.
Όχι, το Kalliope Apartments δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Pansion Filoxenia Apartments & Studios
Ενοικιαζόμενα διαμερίσματα στις Τσουκαλάδες
8,2
Πολύ Καλό
Από 43 €
Mira Resort
Resort στις Τσουκαλάδες
0,0
Από 95 €
Liogerma Apartments
Διαμερίσματα στις Τσουκαλάδες
9,8
Εξαιρετικό
Από 89 €
Villa Marilia
Βίλες στις Τσουκαλάδες
9,9
Εξαιρετικό
Από 308 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app