Clydeside Villa

Dunoon, 1B BULLWOOD RD55.93657,-4.93556(Προβολή στον χάρτη)
8,6
Πολύ Καλό
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΤρί, 27 Οκτ - Τετ, 28 Οκτ27 Οκτ - 28 Οκτ
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Δέχεται Σκύλους
Από τεχνητή νοημοσύνηΗ Clydeside Villa καλωσορίζει σκύλους.
Πολυτελές
Δωρεάν WiFi
Πάρκινγκ
Check-in - Check-out
Άφιξη:
16:00 - 00:00
Αναχώρηση:
09:00 - 10:00
Παροχές
Xώρος στάθμευσης
Επιτρέπονται τα κατοικίδια
Γήπεδο γκολφ (σε ακτίνα 3χμ.)
Κήπος
Βεράντα
Δωμάτια για μη καπνίζοντες
Ψάρεμα (εκτός καταλύματος)
Δωρεάν χώρος στάθμευσης
Internet
Υδρομασάζ/τζακούζι
Κωπηλασία με κανό (εκτός καταλύματος)
Πεζοπορία (εκτός καταλύματος)
Ποδηλασία (εκτός καταλύματος)
Θέρμανση
Κατάδυση (εκτός καταλύματος)
Ιππασία (εκτός καταλύματος)
WiFi
Δωρεάν Wi-Fi
Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
Ιδιωτικός χώρος στάθμευσης
Διαθέσιμο WiFi σε όλους τους χώρους
Ανιχνευτές καπνού
Πυροσβεστήρες
Το προσωπικό ακολουθεί όλα τα πρωτόκολλα ασφαλείας όπως αυτά υποδεικνύονται από τις τοπικές αρχές
Δυνατότητα παροχής τιμολογίου
Δωμάτια
Παραθεριστική Κατοικία 5 Υπνοδωματίων
Σχετικά με το Clydeside Villa
Αριθμός Μητρώου ή Άδειας ή Γνωστοποίησης: AR02279F, C
Κριτικές
8,6
Πολύ Καλό
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το Clydeside Villa δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το Clydeside Villa δεν διαθέτει σπα.
Ναι, το Clydeside Villa δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Clydeside Villa.
Όχι, το Clydeside Villa δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Douglas Park Guest House
Bed & Breakfast σε Dunoon
9,8
Εξαιρετικό
Από 138 €
The Park Hotel
Ξενοδοχείο σε Dunoon
8,3
Πολύ Καλό
Από 98 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app