Monument Mountain Motel

Great Barrington, 247 Stockbridge Road42.206937,-73.346846(Προβολή στον χάρτη)
8,1
Πολύ Καλό
hotel photo
hotel photo
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΚυρ, 25 Οκτ - Δευ, 26 Οκτ25 Οκτ - 26 Οκτ
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Σκι
Από τεχνητή νοημοσύνηΒρίσκεται στο Great Barrington, προσφέρει οικονομικά καταλύματα με λογική πρόσβαση στο Ski Butternut και σε άλλα τοπικά αξιοθέατα. Παρέχει μια απλή και βολική διαμονή.
Πρόσβαση ΑΜΕΑ
Από τεχνητή νοημοσύνηΤο Monument Mountain Motel δηλώνει ότι διαθέτει εγκαταστάσεις προσβασιμότητας και αυξημένη προσβασιμότητα. Διατίθεται επίσης προσβάσιμος χώρος στάθμευσης στις εγκαταστάσεις.
Δωρεάν WiFi
Πάρκινγκ
Μικρό
Check-in - Check-out
Άφιξη:
15:00
Αναχώρηση:
11:00
Παροχές
Xώρος στάθμευσης
Δωμάτια για μη καπνίζοντες
Δωμάτια / εγκαταστάσεις για ΑμεΑ
Σκι
Δωρεάν χώρος στάθμευσης
Internet
Παιδική χαρά
Θέρμανση
Φαξ / Φωτοτυπικό μηχάνημα
WiFi
Δωρεάν Wi-Fi
Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
Κλιματισμός
Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
Διαθέσιμο WiFi σε όλους τους χώρους
Ανιχνευτές καπνού
Κάμερες ασφαλείας κλειστού κυκλώματος έξω από το κατάλυμα
Πυροσβεστήρες
Δωμάτια
Δωμάτιο με King-Size Κρεβάτι
Δωμάτιο με 2 Queen-Size Κρεβάτια
Δωμάτιο με κρεβάτι queen-size
Κριτικές
8,1
Πολύ Καλό
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το Monument Mountain Motel δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το Monument Mountain Motel δεν διαθέτει σπα.
Όχι, το Monument Mountain Motel δεν δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Monument Mountain Motel.
Όχι, το Monument Mountain Motel δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Holiday Inn Express Great Barrington by IHG
Ξενοδοχείο σε Great Barrington
8,7
Πολύ Καλό
Από 82 €
Holiday Inn Express Hotel & Suites Great Barrington
Ξενοδοχείο σε Great Barrington
8,6
Πολύ Καλό
Από 82 €
Quality Inn Great Barrington
Πανδοχείο σε Great Barrington
8,4
Πολύ Καλό
Από 69 €
The Little Lion
Μοτέλ σε Great Barrington
7,6
Καλό
Από 98 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app