Apartment in Radda with Garden

Radda in Chianti, Località Ceperano43.490631,11.371193(Προβολή στον χάρτη)
8,0
Πολύ Καλό
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΔευ, 26 Οκτ - Τρί, 27 Οκτ26 Οκτ - 27 Οκτ
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Εξωτερική Πισίνα
Από τεχνητή νοημοσύνηΑυτό το διαμέρισμα επισημαίνεται ότι διαθέτει εξωτερική πισίνα.
Φόρτιση ηλεκτρικών αυτοκινήτων
Πισίνα
Εξωτερική Πισίνα
Δωρεάν WiFi
Check-in - Check-out
Άφιξη:
16:00 - 19:00
Αναχώρηση:
08:00 - 09:00
Παροχές
Xώρος στάθμευσης
Επιτρέπονται τα κατοικίδια
Κήπος
Βεράντα
Δωμάτια για μη καπνίζοντες
Δωρεάν χώρος στάθμευσης
Internet
Παιδική χαρά
Πινγκ-πονγκ
WiFi
Εξωτερική πισίνα
Δωρεάν Wi-Fi
Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
Κλιματισμός
Διαθέσιμο WiFi σε όλους τους χώρους
Εξοπλισμός παιδικής χαράς
Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικού οχήματος
Χώρος στάθμευσης για ΑμεΑ
Πισίνα
Το προσωπικό ακολουθεί όλα τα πρωτόκολλα ασφαλείας όπως αυτά υποδεικνύονται από τις τοπικές αρχές
Η κοινόχρηστη γραφική ύλη, όπως έντυποι κατάλογοι, περιοδικά, στυλό και χαρτιά, έχει αφαιρεθεί
Το κατάλυμα καθαρίζεται από εταιρείες επαγγελματικού καθαρισμού
Δωμάτια
Διαμέρισμα 2 Υπνοδωματίων
Σχετικά με το Apartment in Radda with Garden
Αριθμός Μητρώου ή Άδειας ή Γνωστοποίησης: IT052023B5NY5ORYA5
Κριτικές
8,0
Πολύ Καλό
Συχνές Ερωτήσεις
Ναι, το Apartment in Radda with Garden διαθέτει πισίνα/πισίνες που ανήκουν σε μία ή περισσότερες από τις ακόλουθες κατηγορίες: Εξωτερική Πισίνα.
Όχι, το Apartment in Radda with Garden δεν διαθέτει σπα.
Όχι, το Apartment in Radda with Garden δεν δέχεται σκύλους.
Όχι, δεν υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Apartment in Radda with Garden.
Όχι, το Apartment in Radda with Garden δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Relais Vignale & Spa
Ξενοδοχείο σε Radda in Chianti
8,6
Πολύ Καλό
Από 207 €
Hotel Palazzo San Niccolò & Spa
Ξενοδοχείο σε Radda in Chianti
8,7
Πολύ Καλό
Από 110 €
Palazzo Leopoldo Dimora Storica & Spa
Ξενοδοχείο σε Radda in Chianti
8,8
Πολύ Καλό
Από 115 €
Borgo Vescine
Ξενοδοχείο σε Radda in Chianti
9,3
Εξαιρετικό
Από 431 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app