Le Cube

Avelin, 12 Rés Du Moulin50.542478,3.080473(Προβολή στον χάρτη)
hotel photo
hotel photo
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΠέμ, 15 Οκτ - Παρ, 16 Οκτ15 Οκτ - 16 Οκτ
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Δέχεται Σκύλους
Δωρεάν WiFi
Πάρκινγκ
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το Le Cube δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το Le Cube δεν διαθέτει σπα.
Ναι, το Le Cube δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Le Cube.
Όχι, το Le Cube δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Autrement Spa
Διαμερίσματα σε Avelin
9,0
Εξαιρετικό
Από 201 €
L havre de paix
Βίλες σε Avelin
8,9
Πολύ Καλό
Από 215 €
La Fretinoise
Παραθεριστική κατοικία σε Avelin
6,6
Rated
Από 118 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app