maison kuxinia

Bidarray, quartier Ezpada maison kuxinia43.269854,-1.35801(Προβολή στον χάρτη)
10
Εξαιρετικό
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΤρί, 10 Νοε - Τετ, 11 Νοε10 Νοε - 11 Νοε
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Δωρεάν WiFi
Πάρκινγκ
Check-in - Check-out
Άφιξη:
16:00 - 16:30
Αναχώρηση:
09:30 - 10:00
Παροχές
Xώρος στάθμευσης
Εστιατόριο
Κήπος
Βεράντα
Δωρεάν χώρος στάθμευσης
Internet
Κωπηλασία με κανό (εκτός καταλύματος)
Πεζοπορία
Εγκαταστάσεις BBQ
Θέρμανση
Ιππασία (εκτός καταλύματος)
WiFi
Δωρεάν Wi-Fi
Ηλιόλουστη βεράντα
Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
Διαθέσιμο WiFi σε όλους τους χώρους
Δωμάτια
Βίλα
Κριτικές
10
Εξαιρετικό
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το maison kuxinia δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το maison kuxinia δεν διαθέτει σπα.
Όχι, το maison kuxinia δεν δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο maison kuxinia.
Όχι, το maison kuxinia δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Auberge Ostapé
Ξενοδοχείο σε Bidarray
9,2
Εξαιρετικό
Από 155 €
Hotel Restaurant Noblia
Ξενοδοχείο σε Bidarray
8,8
Πολύ Καλό
Από 75 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app