La source

Brides-les-Bains, Rue Emile Machet 1945.451187,6.570192(Προβολή στον χάρτη)
9,3
Εξαιρετικό
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΔευ, 09 Νοε - Τρί, 10 Νοε09 Νοε - 10 Νοε
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Δωρεάν WiFi
Γιόγκα
Check-in - Check-out
Άφιξη:
17:00 - 20:00
Αναχώρηση:
10:00
Παροχές
Xώρος στάθμευσης
Γήπεδο τένις
Δωμάτια για μη καπνίζοντες
Σκι
Δωρεάν χώρος στάθμευσης
Internet
Κωπηλασία με κανό
Πεζοπορία
Ποδηλασία
Θέρμανση
Ιππασία
WiFi
Χώρος αποθήκευσης εξοπλισμού σκι
Δωρεάν Wi-Fi
Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
Παροχές θαλάσσιων σπορ στον χώρο του καταλύματος
Διαθέσιμο WiFi σε όλους τους χώρους
Χώρος στάθμευσης στο δρόμο
Έπιπλα εξωτερικού χώρου
Μαθήματα γιόγκα
Πυροσβεστήρες
Υπάρχει διαθέσιμο κουτί πρώτων βοηθειών
Δωμάτια
Deluxe Διαμέρισμα 2 Υπνοδωματίων με Μπαλκόνι
Κριτικές
9,3
Εξαιρετικό
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το La source δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το La source δεν διαθέτει σπα.
Όχι, το La source δεν δέχεται σκύλους.
Όχι, δεν υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο La source.
Όχι, το La source δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Hotel Les Chalets
Ξενοδοχείο σε Brides-les-Bains
8,4
Πολύ Καλό
Από 122 €
La Vanoise 1825
Ξενοδοχείο σε Brides-les-Bains
8,4
Πολύ Καλό
Από 93 €
Hotel Amélie
Ξενοδοχείο σε Brides-les-Bains
7,9
Καλό
Από 82 €
Hôtel Le Verseau
Ξενοδοχείο σε Brides-les-Bains
7,8
Καλό
Από 121 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app