Le gîte de la source

Cailly, 16 Route de saint André49.574013,1.225278(Προβολή στον χάρτη)
9,6
Εξαιρετικό
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΠέμ, 12 Νοε - Παρ, 13 Νοε12 Νοε - 13 Νοε
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Δέχεται Σκύλους
Δωρεάν WiFi
Πάρκινγκ
Check-in - Check-out
Άφιξη:
16:00 - 18:00
Αναχώρηση:
11:00
Παροχές
Xώρος στάθμευσης
Επιτρέπονται τα κατοικίδια
Κήπος
Δωμάτια για μη καπνίζοντες
Οικογενειακά δωμάτια
Δωρεάν χώρος στάθμευσης
Internet
WiFi
Δωρεάν Wi-Fi
Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
Ιδιωτικός χώρος στάθμευσης
Διαθέσιμο WiFi σε όλους τους χώρους
Δωμάτια
Κατοικία 4 Υπνοδωματίων
Κριτικές
9,6
Εξαιρετικό
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το Le gîte de la source δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το Le gîte de la source δεν διαθέτει σπα.
Ναι, το Le gîte de la source δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Le gîte de la source.
Όχι, το Le gîte de la source δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Le cottage de la Prée
Παραθεριστική κατοικία σε Cailly
8,9
Πολύ Καλό
Logis Hôtel Restaurant La Berteliere
Ξενοδοχείο σε Saint-Martin-du-Vivier
8,4
Πολύ Καλό
Από 90 €
Hôtel de Bourgtheroulde, Autograph Collection
Ξενοδοχείο στη Ρουέν
8,7
Πολύ Καλό
Από 196 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app