Tyee Cottage

Carnforth, Tyee Cottage Tanpits Lane Burton54.184356,-2.720098(Προβολή στον χάρτη)
8,8
Πολύ Καλό
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΠέμ, 12 Νοε - Παρ, 13 Νοε12 Νοε - 13 Νοε
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Δωρεάν WiFi
Ενήλικες Μόνο
Check-in - Check-out
Άφιξη:
15:00
Αναχώρηση:
10:00
Παροχές
Xώρος στάθμευσης
Ψάρεμα
Δωρεάν χώρος στάθμευσης
Internet
Ποδηλασία
WiFi
Δωρεάν Wi-Fi
Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
Διαθέσιμο WiFi σε όλους τους χώρους
Χώρος στάθμευσης στο δρόμο
Δωμάτια
Παραθεριστική Κατοικία
Κριτικές
8,8
Πολύ Καλό
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το Tyee Cottage δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το Tyee Cottage δεν διαθέτει σπα.
Όχι, το Tyee Cottage δεν δέχεται σκύλους.
Όχι, δεν υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Tyee Cottage.
Όχι, το Tyee Cottage δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Pine Lake Resort
Resort σε Carnforth
8,8
Πολύ Καλό
Από 87 €
The New Inn
Ξενοδοχείο σε Carnforth
9,4
Εξαιρετικό
The Royal Station Hotel
Ξενοδοχείο σε Carnforth
8,1
Πολύ Καλό
Από 99 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app