Sabai @ Chumphae

Chum Phae, 212 Moo 10 Chai So, Chum Phae16.53625,102.107254(Προβολή στον χάρτη)
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+7 Φωτογραφίες
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+7 Φωτογραφίες
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΠέμ, 12 Νοε - Παρ, 13 Νοε12 Νοε - 13 Νοε
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Δωρεάν WiFi
Πάρκινγκ
3 αστέρων
Check-in - Check-out
Άφιξη:
14:00
Αναχώρηση:
12:00
Παροχές
Ψώνια επί τόπου
Κλιματισμός
24ωρη λειτουργία υποδοχής
Χώροι για καπνιστές
Κτίριο για μη καπνίζοντες
Φύλακας ασφαλείας
Βεράντα
Ψυγείο
Καλωδιακή τηλεόραση
Αποθήκευση αποσκευών
Εμφιαλωμένο νερό
Δωρεάν Wi-Fi
Αγγλικά
Δωρεάν στάθμευση
Κοντινός χώρος στάθμευσης
Δεν επιτρέπονται τα κατοικίδια
Ανέπαφη άφιξη και αναχώρηση
Policies
Γεύματα
Οι πληροφορίες σχετικά με τον τύπο των γευμάτων αναγράφονται στις πληροφορίες της τιμής.
Πρόσθετες πληροφορίες
Από τον Οκτώβριο του 2017, όλοι οι ιδιοκτήτες δρόνου με 4 ρόπτορες και άλλων μη επανδρωμένων εναέριων οχημάτων (δρόνων) υποχρεούνται να καταχωρίζουν τις συσκευές τους στην εθνική Επιτροπή τηλεόρασης και ραδιοφώνου της Ταϊλάνδης (NBTC). Σε περίπτωση παραβίασης της τάξης, η νομοθεσία της Ταϊλάνδης προβλέπει ποινή φυλάκισης μέχρι πέντε έτη ή/και πρόστιμο μέχρι 100 χιλιάδες baht (περίπου 3 χιλιάδες δολάρια ΗΠΑ).

Ενδέχεται να ισχύουν υποχρεωτικά τέλη εορταστικού δείπνου στα ξενοδοχεία της Ταϊλάνδης. Οι πελάτες θα πρέπει να επικοινωνήσουν απευθείας με το ξενοδοχείο για περισσότερες πληροφορίες.

Συμφώνως προς τις νέες μεταναστευτικές διαδικασίες, που ισχύουν από την 1η Μαΐου 2025, κάθε πολίτης ξένης χώρας που εισέρχεται στην Ταϊλάνδη από αέρα, ξηρά και θάλασσα πρέπει να συμπληρώνει, μέχρι και τρεις μέρες πριν από την άφιξή του, τη διαδικτυακή φόρμα της Ψηφιακής Κάρτας Άφιξης στην Ταΐλάνδη (TDAC) μέσω του επίσημου ιστότοπου του Γραφείου Μετανάστευσης της Ταϊλάνδης.

  • Cashless payment methods are available for all transactions and guests can access their rooms with a mobile device.
  • Contactless check-in and contactless check-out are available.
Contactless check-out is available No cribs (infant beds) available No rollaway/extra beds available Cashless transactions are available Contactless check-in is available Professional property host/manager Pets not allowed
Δωμάτια
Run Of House
Standard δωμάτιο
Standard μονόκλινο δωμάτιο (Μονό κρεβάτι)
Standard δίκλινο δωμάτιο (διπλό κρεβάτι)
Standard δίκλινο δωμάτιο (2 μονά κρεβάτια)
Standard τετράκλινο δωμάτιο
Facts
Rooms Number: 25
Δωμάτια
Run Of House
Standard δωμάτιο
Standard μονόκλινο δωμάτιο (Μονό κρεβάτι)
Standard δίκλινο δωμάτιο (διπλό κρεβάτι)
Standard δίκλινο δωμάτιο (2 μονά κρεβάτια)
Standard τετράκλινο δωμάτιο
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το Sabai @ Chumphae δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το Sabai @ Chumphae δεν διαθέτει σπα.
Όχι, το Sabai @ Chumphae δεν δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Sabai @ Chumphae.
Όχι, το Sabai @ Chumphae δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
โรงแรมภูน้ำฟ้า - Phunumfha Hotel ชุมแพ
Ξενοδοχείο σε Chum Phae
5,3
Rated
Από 11 €
Chonnatee Residence
Ξενοδοχείο σε Chum Phae
7,9
Καλό
Από 9 €
Major Grand Hotel
Ξενοδοχείο σε Chum Phae
7,2
Καλό
Από 14 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app