Vila Luna

Comarnic, Str. Poiana nr. 150 B45.233181,25.64761(Προβολή στον χάρτη)
10
Εξαιρετικό
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΠέμ, 12 Νοε - Παρ, 13 Νοε12 Νοε - 13 Νοε
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Δωρεάν WiFi
Πάρκινγκ
Check-in - Check-out
Άφιξη:
14:00 - 20:00
Αναχώρηση:
08:00 - 11:00
Παροχές
Xώρος στάθμευσης
Κήπος
Βεράντα
Δωμάτια για μη καπνίζοντες
Μεταφορά από/ προς το αεροδρόμιο
Οικογενειακά δωμάτια
Δωρεάν χώρος στάθμευσης
Internet
Πεζοπορία
Εγκαταστάσεις BBQ
Θέρμανση
Χώρος φύλαξης αποσκευών
WiFi
Δωρεάν Wi-Fi
Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
Χώρος καπνιστών
Ηλιόλουστη βεράντα
Μεταφορά από/προς το αεροδρόμιο (δωρεάν)
Μεταφορά από/προς το αεροδρόμιο (επιπλέον χρέωση)
Κοινόχρηστος χώρος lounge/τηλεόρασης
Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
Ιδιωτικός χώρος στάθμευσης
Διαθέσιμο WiFi σε όλους τους χώρους
Έπιπλα εξωτερικού χώρου
Χώρος για πικ-νικ
Τζάκι εξωτερικού χώρου
Πρόσβαση με κλειδί
Δωμάτια
Κατοικία 4 Υπνοδωματίων
Κριτικές
10
Εξαιρετικό
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το Vila Luna δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το Vila Luna δεν διαθέτει σπα.
Όχι, το Vila Luna δεν δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Vila Luna.
Όχι, το Vila Luna δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Casa David Comarnic
Βίλες σε Comarnic
9,5
Εξαιρετικό
Από 267 €
Casa Bunicii Comarnic
Ξενώνας σε Comarnic
10
Εξαιρετικό
Από 349 €
VILA ROXANA
Παραθεριστική κατοικία σε Comarnic
0,0
Moon Village Comarnic
Βίλες σε Σινάια
9,2
Εξαιρετικό
Από 65 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app