Hotel Comodoro

Comodoro, Rua dos Ipês, 146 - Centro-13.660588,-59.792334(Προβολή στον χάρτη)
7,7
Καλό
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΤετ, 11 Νοε - Πέμ, 12 Νοε11 Νοε - 12 Νοε
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Για Νιόπαντρους
Για Οικογένειες
Δέχεται Σκύλους
Δωρεάν WiFi
Πάρκινγκ
Check-in - Check-out
Άφιξη:
12:00 - 22:00
Αναχώρηση:
10:00 - 12:00
Παροχές
Xώρος στάθμευσης
Επιτρέπονται τα κατοικίδια
Υπηρεσία δωματίου
24ωρη Ρεσεψιόν
Δωμάτια για μη καπνίζοντες
Πλύσιμο ρούχων (επιπλέον χρέωση)
Οικογενειακά δωμάτια
Δωρεάν χώρος στάθμευσης
Internet
WiFi
Δωρεάν Wi-Fi
Κλιματισμός (επιπλέον χρέωση)
Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
Ιδιωτικός χώρος στάθμευσης
Διαθέσιμο WiFi σε όλους τους χώρους
24ωρη φύλαξη
Κάμερες ασφαλείας κλειστού κυκλώματος σε κοινόχρηστους χώρους
Κάμερες ασφαλείας κλειστού κυκλώματος έξω από το κατάλυμα
Πυροσβεστήρες
Το προσωπικό ακολουθεί όλα τα πρωτόκολλα ασφαλείας όπως αυτά υποδεικνύονται από τις τοπικές αρχές
Υπάρχει αντισηπτικό χεριών στις μονάδες όπου διαμένουν οι επισκέπτες και σε κοινόχρηστους χώρους
Δωμάτια
Standard Δίκλινο Δωμάτιο με Ανεμιστήρα
Superior Δίκλινο Δωμάτιο
Standard Οικογενειακό Δωμάτιο
Standard Μονόκλινο Δωμάτιο
Standard Οικογενειακό Δωμάτιο
Κριτικές
7,7
Καλό
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το Hotel Comodoro δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το Hotel Comodoro δεν διαθέτει σπα.
Ναι, το Hotel Comodoro δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Hotel Comodoro.
Όχι, το Hotel Comodoro δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Rossi Hotel
Ξενοδοχείο σε Comodoro
8,6
Πολύ Καλό
Από 54 €
Hotel Gran Odara
Ξενοδοχείο στην Κουιαμπά
9,0
Εξαιρετικό
Από 94 €
Hotel Inter Cuiaba
Ξενοδοχείο στην Κουιαμπά
9,0
Εξαιρετικό
Από 90 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app