Quite escape

Cornella, 157 Eickerts Ln-36.75134,144.769705(Προβολή στον χάρτη)
5,5
Rated
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+1 1 Φωτογραφία
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+1 1 Φωτογραφία
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΠέμ, 15 Οκτ - Παρ, 16 Οκτ15 Οκτ - 16 Οκτ
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Δωρεάν WiFi
Πάρκινγκ
Check-in - Check-out
Άφιξη:
12:00 - 23:00
Αναχώρηση:
10:00 - 11:00
Παροχές
Xώρος στάθμευσης
Δωρεάν χώρος στάθμευσης
Internet
Θέρμανση
WiFi
Δωρεάν Wi-Fi
Κλιματισμός
Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
Ιδιωτικός χώρος στάθμευσης
Διαθέσιμο WiFi σε όλους τους χώρους
Δωμάτια
Deluxe Δίκλινο Δωμάτιο με Μπαλκόνι
Κριτικές
5,5
Rated
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το Quite escape δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το Quite escape δεν διαθέτει σπα.
Όχι, το Quite escape δεν δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Quite escape.
Όχι, το Quite escape δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Vineyard Views at Shiraz Republic
Ενοικιαζόμενα διαμερίσματα σε Cornella
8,0
Πολύ Καλό
Από 107 €
Heathcote Winery Luxury and Stunning Views
Παραθεριστική κατοικία σε Cornella
0,0
Luxury Winery Stay with Sweeping Hilltop Views
Παραθεριστική κατοικία σε Cornella
0,0
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app