Delightfully Tiny by Tiny Away

Creswick, Sawmill Road 380-37.415501,143.937693(Προβολή στον χάρτη)
9,3
Εξαιρετικό
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΚυρ, 08 Νοε - Δευ, 09 Νοε08 Νοε - 09 Νοε
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Πάρκινγκ
Check-in - Check-out
Άφιξη:
14:00
Αναχώρηση:
10:00
Παροχές
Xώρος στάθμευσης
Δωρεάν χώρος στάθμευσης
Εγκαταστάσεις BBQ
Θέρμανση
Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
Κλιματισμός
Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
Ιδιωτικός χώρος στάθμευσης
Ανιχνευτές καπνού
Υπάρχει διαθέσιμο κουτί πρώτων βοηθειών
Δωμάτια
Τροχοβίλα
Κριτικές
9,3
Εξαιρετικό
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το Delightfully Tiny by Tiny Away δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το Delightfully Tiny by Tiny Away δεν διαθέτει σπα.
Όχι, το Delightfully Tiny by Tiny Away δεν δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Delightfully Tiny by Tiny Away.
Όχι, το Delightfully Tiny by Tiny Away δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Izzy's Retreat
Παραθεριστική κατοικία σε Creswick
9,8
Εξαιρετικό
Charmingly Tiny by Tiny Away
Παραθεριστική κατοικία σε Creswick
8,9
Πολύ Καλό
Από 99 €
The Sebel Creswick Forest Resort
Ενοικιαζόμενα διαμερίσματα σε Creswick
9,1
Εξαιρετικό
Από 160 €
Tell Tales Bed & Breakfast
Bed & Breakfast σε Creswick
9,9
Εξαιρετικό
Από 171 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app