Zostel Munnar

Devikolam, Valayil Estate, Second Mile Pallivasal Post Office, Opposte Pallivasal Panchayth10.040308,77.035671(Προβολή στον χάρτη)
9,1
Εξαιρετικό
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΤετ, 11 Νοε - Πέμ, 12 Νοε11 Νοε - 12 Νοε
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Δωρεάν WiFi
Πάρκινγκ
Ενήλικες Μόνο
Check-in - Check-out
Άφιξη:
13:00 - 23:30
Αναχώρηση:
10:00
Παροχές
Xώρος στάθμευσης
24ωρη Ρεσεψιόν
Κήπος
Δωμάτια για μη καπνίζοντες
Πλύσιμο ρούχων (επιπλέον χρέωση)
Αίθουσα παιχνιδιών
Δωρεάν χώρος στάθμευσης
Internet
Γρήγορο check in/check out
Θυρίδα ασφαλείας
WiFi
Δωρεάν Wi-Fi
Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
Χώρος καπνιστών
Ιδιωτικό check-in/-out
Ερμάρια
Καθημερινή υπηρεσία καθαριότητας
Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
Ιδιωτικός χώρος στάθμευσης
Επιτραπέζια/παζλ
Χώρος στάθμευσης σε γκαράζ
Χώρος στάθμευσης για ΑμεΑ
Έπιπλα εξωτερικού χώρου
Τζάκι εξωτερικού χώρου
24ωρη φύλαξη
Πρόσβαση με κλειδί
Κάμερες ασφαλείας κλειστού κυκλώματος σε κοινόχρηστους χώρους
Κάμερες ασφαλείας κλειστού κυκλώματος έξω από το κατάλυμα
Το προσωπικό ακολουθεί όλα τα πρωτόκολλα ασφαλείας όπως αυτά υποδεικνύονται από τις τοπικές αρχές
Υπάρχει αντισηπτικό χεριών στις μονάδες όπου διαμένουν οι επισκέπτες και σε κοινόχρηστους χώρους
Υπάρχει συγκεκριμένη διαδικασία για να ελέγχεται η υγεία των επισκεπτών
Υπάρχει διαθέσιμο κουτί πρώτων βοηθειών
Δυνατότητα παροχής τιμολογίου
Το κατάλυμα καθαρίζεται από εταιρείες επαγγελματικού καθαρισμού
Δωμάτια
Κρεβάτι σε Μεικτό Κοιτώνα 4 Κρεβατιών.
Κρεβάτι σε Κοιτώνα 6 Κρεβατιών
Superior Δωμάτιο
Δεντρόσπιτο
Κρεβάτι σε Γυναικείο Κοιτώνα 5 Κρεβατιών
Κριτικές
9,1
Εξαιρετικό
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το Zostel Munnar δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το Zostel Munnar δεν διαθέτει σπα.
Όχι, το Zostel Munnar δεν δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Zostel Munnar.
Όχι, το Zostel Munnar δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Tree Blanche Munnar
Bed & Breakfast σε Devikolam
0,0
Green Trees Munnar
Κατάλυμα σε Devikolam
5,5
Rated
Από 23 €
Wild Elephant Eco-Friendly Resort
Resort σε Devikolam
5,7
Rated
Από 32 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app