B&B bio new

Dieffenthal, 7 rue saint urbain48.308793,7.420624(Προβολή στον χάρτη)
9,2
Εξαιρετικό
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΤρί, 10 Νοε - Τετ, 11 Νοε10 Νοε - 11 Νοε
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Φθηνό
Από τεχνητή νοημοσύνηΒρίσκεται στο Dieffenthal, αυτό το bed and breakfast προσφέρει μια μοναδική, φιλική προς το περιβάλλον εμπειρία. Παρέχει μια βιώσιμη και οικονομικά προσιτή επιλογή διαμονής.
Δωρεάν WiFi
Πάρκινγκ
Μικρό
3 αστέρων
Check-in - Check-out
Άφιξη:
16:00 - 21:00
Αναχώρηση:
08:00 - 11:00
Παροχές
Xώρος στάθμευσης
Κήπος
Βεράντα
Δωμάτια για μη καπνίζοντες
Σκι (εκτός καταλύματος)
Οικογενειακά δωμάτια
Πρωινό στο δωμάτιο
Δωρεάν χώρος στάθμευσης
Internet
Ηχομονωμένα δωμάτια
Κωπηλασία με κανό (επιπλέον χρέωση, εκτός καταλύματος)
Πεζοπορία
Εγκαταστάσεις BBQ
Θέρμανση
Ιππασία (επιπλέον χρέωση, εκτός καταλύματος)
WiFi
Δωρεάν Wi-Fi
Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
Χώρος καπνιστών
Ηλιόλουστη βεράντα
Υδάτινο πάρκο (εκτός καταλύματος)
Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
Ιδιωτικός χώρος στάθμευσης
Διαθέσιμο WiFi σε όλους τους χώρους
Εσωτερικός χώρος παιχνιδιού
Εξοπλισμός παιδικής χαράς
Χώρος στάθμευσης σε γκαράζ
Χώρος στάθμευσης για ΑμεΑ
Φρούτα
Καφετέρια στον χώρο του καταλύματος
Ομπρέλες παραλίας
Έπιπλα εξωτερικού χώρου
Χώρος για πικ-νικ
Προσωρινή έκθεση τέχνης (εκτός καταλύματος)
Βόλτα σε μπαρ και παμπ (επιπλέον χρέωση)
Stand-up comedy (επιπλέον χρέωση, εκτός καταλύματος)
Περιηγήσεις με τα πόδια
Περιηγήσεις με ποδήλατο
Περιήγηση ή μάθημα για τον τοπικό πολιτισμό
Πρόσβαση με κλειδί
Ανιχνευτές καπνού
Μπορεί να παραδοθεί φαγητό στις μονάδες όπου διαμένουν οι επισκέπτες
Το προσωπικό ακολουθεί όλα τα πρωτόκολλα ασφαλείας όπως αυτά υποδεικνύονται από τις τοπικές αρχές
Η κοινόχρηστη γραφική ύλη, όπως έντυποι κατάλογοι, περιοδικά, στυλό και χαρτιά, έχει αφαιρεθεί
Υπάρχει διαθέσιμο κουτί πρώτων βοηθειών
Δωμάτια
Δίκλινο Δωμάτιο με Ιδιωτικό Μπάνιο
Κριτικές
9,2
Εξαιρετικό
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το B&B bio new δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το B&B bio new δεν διαθέτει σπα.
Όχι, το B&B bio new δεν δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο B&B bio new.
Όχι, το B&B bio new δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Hôtel Verger des Châteaux, Route des vins Haut-Koenigsbourg
Ξενοδοχείο σε Dieffenthal
7,8
Καλό
Από 72 €
Le cocon
Διαμερίσματα σε Dieffenthal
8,7
Πολύ Καλό
Από 117 €
Le Vieux Pressoir
Παραθεριστική κατοικία σε Dieffenthal
9,2
Εξαιρετικό
Από 76 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app