FO11 Blue Pearl

Frisco, 53242 Robin Ln35.229679,-75.627209(Προβολή στον χάρτη)
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΤετ, 14 Οκτ - Πέμ, 15 Οκτ14 Οκτ - 15 Οκτ
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Check-in - Check-out
Άφιξη:
17:00
Αναχώρηση:
10:00
Παροχές
Επιτρέπονται τα κατοικίδια
Δωμάτια για μη καπνίζοντες
Ψάρεμα
Ιστιοσανίδα
Πεζοπορία
Κατάδυση
Ιππασία
Κολύμβηση με αναπνευστήρα
Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
Κλιματισμός
Μηχάνημα αυτόματης ανάληψης (ΑΤΜ)
Διανομή ειδών παντοπωλείου
Παραλία
Δωμάτια
Κατοικία 3 Υπνοδωματίων
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το FO11 Blue Pearl δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το FO11 Blue Pearl δεν διαθέτει σπα.
Όχι, το FO11 Blue Pearl δεν δέχεται σκύλους.
Όχι, δεν υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο FO11 Blue Pearl.
Όχι, το FO11 Blue Pearl δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Pescadora by Rather Be Properties
Παραθεριστική κατοικία σε Frisco
10
Εξαιρετικό
Shoresurf House 54227
Παραθεριστική κατοικία σε Frisco
10
Εξαιρετικό
Από 171 €
Cozy Cottage < 2 Mi to Cape Hatteras Nat’l Shore!
Παραθεριστική κατοικία σε Frisco
9,6
Εξαιρετικό
Από 179 €
Cozy Hatteras Island Abode ~ 1 Mi to Frisco Beach!
Παραθεριστική κατοικία σε Frisco
9,4
Εξαιρετικό
Από 199 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app