Glück Auf

Harzgerode, Freiheit 15651.617249,11.049869(Προβολή στον χάρτη)
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΔευ, 09 Νοε - Τρί, 10 Νοε09 Νοε - 10 Νοε
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Δωρεάν WiFi
Πάρκινγκ
Check-in - Check-out
Άφιξη:
16:00 - 18:00
Αναχώρηση:
09:00 - 10:00
Παροχές
Xώρος στάθμευσης
Δωμάτια για μη καπνίζοντες
Οικογενειακά δωμάτια
Δωρεάν χώρος στάθμευσης
Internet
Θέρμανση
WiFi
Δωρεάν Wi-Fi
Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
Ιδιωτικός χώρος στάθμευσης
Διαθέσιμο WiFi σε όλους τους χώρους
Επιτραπέζια/παζλ
Πυροσβεστήρες
Υπάρχει διαθέσιμο κουτί πρώτων βοηθειών
Δωμάτια
Διαμέρισμα
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το Glück Auf δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το Glück Auf δεν διαθέτει σπα.
Όχι, το Glück Auf δεν δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Glück Auf.
Όχι, το Glück Auf δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Gasthaus "Zur Linde"
Ξενώνας σε Harzgerode
7,4
Καλό
Από 72 €
Ferienhaus in Harzgerode
Παραθεριστική κατοικία σε Harzgerode
7,0
Καλό
Από 83 €
Ferienhaus im Harz
Παραθεριστική κατοικία σε Harzgerode
9,0
Εξαιρετικό
Από 97 €
Hotel Habichtstein Alexisbad
Ξενοδοχείο σε Harzgerode
0,0
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app