Travelmyth Logo
7,258,491 ξενοδοχείασε 60 κατηγορίες
Lauro de Freitas
Villa Araçà - Boutique Hotel main photo
Villa Araçà - Boutique Hotel
Ξενώνας σε Lauro de FreitasBR flag
9,6
Εξαιρετικό
Από 73 $
$
+6
Μικρό
Από τεχνητή νοημοσύνηΑυτό το boutique ξενοδοχείο διαθέτει πισίνα, σολάριουμ και βρίσκεται στην περιοχή Vilas do Atlântico. Το ξενοδοχείο προσφέρει ένα μείγμα άνεσης και γοητείας, κοντά στην παραλία και σε φυσικά αξιοθέατα όπως το Οικολογικό Πάρκο των Ατλαντικών Χωριών.
Hotel Pousada Ipitanga IV main photo
Hotel Pousada Ipitanga IV
Πανδοχείο σε Lauro de FreitasBR flag
9,3
Εξαιρετικό
Από 60 $
$
+4
Μικρό
Από τεχνητή νοημοσύνηΑυτή η πανσιόν προσφέρει μια ζεστή και οικονομική διαμονή. Παρέχει άνετα καταλύματα και εύκολη πρόσβαση σε τοπικά αξιοθέατα, καθιστώντας την μια πρακτική επιλογή για ταξιδιώτες που αναζητούν μια απλή και οικεία εμπειρία.
Pousada Restinga Apart Service- Aeroporto main photo
Pousada Restinga Apart Service- Aeroporto
Πανδοχείο σε Lauro de FreitasBR flag
8,5
Πολύ Καλό
Από 44 $
$
+2
Μικρό
Από τεχνητή νοημοσύνηΣυνδυάζοντας τα χαρακτηριστικά μιας «Pousada» και «Apart Service», πιθανότατα προσφέρει ένα μείγμα εξατομικευμένης εξυπηρέτησης με την ευκολία των ανέσεων τύπου διαμερίσματος, συμβάλλοντας σε μια ζεστή και άνετη διαμονή.
Casa bela main photo
Casa bela
Bed & Breakfast σε Lauro de FreitasBR flag
9,1
Εξαιρετικό
Από 63 $
$
+5
Μικρό
Από τεχνητή νοημοσύνηΑυτό το bed and breakfast προσφέρει μια οικεία ατμόσφαιρα. Προσφέρει μια προσωπική πινελιά και ένα ζεστό περιβάλλον.
Pousada Eldorado main photo
Pousada Eldorado
Πανδοχείο σε Lauro de FreitasBR flag
8,1
Πολύ Καλό
Από 42 $
$
+3
Μικρό
Από τεχνητή νοημοσύνηΑυτός ο ξενώνας προσφέρει μια άνετη διαμονή στην περιοχή Pitangueiras. Παρέχει μια χαλαρή ατμόσφαιρα και είναι κατάλληλος για ταξιδιώτες που αναζητούν μια πιο ήσυχη και προσωπική εμπειρία διαμονής.
Vilas do Atlântico, a 50m da praia main photo
Vilas do Atlântico, a 50m da praia
Bed & Breakfast σε Lauro de FreitasBR flag
9,2
Εξαιρετικό
Προς το παρόν ανενεργό στην πλατφόρμα μας.
$
+3
Μικρό
Από τεχνητή νοημοσύνηΑυτό το bed and breakfast προσφέρει ένα πλήρες διαμέρισμα. Βρίσκεται κοντά στην παραλία στο Vilas do Atlântico και παρέχει μια βολική και ιδιωτική διαμονή για τους λάτρεις της παραλίας.
Suítes Novo Tempo main photo
Suítes Novo Tempo
Ενοικιαζόμενα διαμερίσματα σε Lauro de FreitasBR flag
7,5
Καλό
Προς το παρόν ανενεργό στην πλατφόρμα μας.
$
+4
Μικρό
Από τεχνητή νοημοσύνηΗ προσφορά σουιτών υποδηλώνει έμφαση στην παροχή άνετων και καλά εξοπλισμένων καταλυμάτων, και το να είναι ένα «aparthotel» σημαίνει ότι οι επισκέπτες μπορούν να αναμένουν ένα μείγμα υπηρεσιών ξενοδοχείου με διαμονή σε στυλ διαμερίσματος, συμβάλλοντας σε μια ζεστή διαμονή.
Boomerang Flat Ipitanga main photo
Boomerang Flat Ipitanga
6,8
Βαθμολογία
$
+1
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Μικρό
Marina Riverside Vilage main photo
$
+2
Μικρό
Από τεχνητή νοημοσύνηΤα σαλέ συχνά προσφέρουν μια ιδιωτική και απομονωμένη εμπειρία, η οποία ευθυγραμμίζεται με την επιθυμία για οικειότητα και ζεστασιά. Αυτός ο τύπος καταλύματος τείνει να είναι μικρότερος και πιο προσωπικός από τα μεγαλύτερα ξενοδοχεία.
Perto Do Aeroporto De Salvador - Dona Pitanga Hostel main photo
Από 35 $
$
+2
Μικρό
Από τεχνητή νοημοσύνηΑυτός ο ξενώνας βρίσκεται κοντά στο αεροδρόμιο του Σαλβαδόρ. Προσφέρει μια οικονομική επιλογή με κοινωνική ατμόσφαιρα, κατάλληλη για ταξιδιώτες που αναζητούν μια βολική και οικονομική διαμονή.
Suítes estrela dalva main photo
Suítes estrela dalva
Ξενοδοχείο σε Lauro de FreitasBR flag
6,7
Βαθμολογία
$
+6
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Μικρό
Για Οικογένειες
Πισίνα
Εσωτερική Πισίνα
Casa e Aptos Privativos a 8 min do Aeroporto de Salvador e Próximo às Praias Self Check-in AUTOMÁTICO main photo
$
+4
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Μικρό
Δέχεται Σκύλους
Δωρεάν WiFi
Hospedaria Guapê main photo
Hospedaria Guapê
Bed & Breakfast σε Lauro de FreitasBR flag
8,9
Εξαιρετικό
Προς το παρόν ανενεργό στην πλατφόρμα μας.
$
+5
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Μικρό
Δέχεται Σκύλους
Δωρεάν WiFi
Casa da Zyra em Villas - 10 min Aeroporto - Praia de Ipitanga main photo
$
+2
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Μικρό
Δωρεάν WiFi
Quinta do Conde main photo
Quinta do Conde
Πανδοχείο σε Lauro de FreitasBR flag
9,7
Εξαιρετικό
Προς το παρόν ανενεργό στην πλατφόρμα μας.
$
+6
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Μικρό
Πισίνα
Εξωτερική Πισίνα
Δωρεάν WiFi
Zen Villas Praia à 700m 5Km Aeroporto Seu Refúgio perto de Salvador main photo
Προς το παρόν ανενεργό στην πλατφόρμα μας.
$
+3
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Μικρό
Δωρεάν WiFi
3 αστέρων
Boomerang Flat Ipitanga main photo
Προς το παρόν ανενεργό στην πλατφόρμα μας.
$
+3
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Μικρό
Δέχεται Σκύλους
Πάρκινγκ
1081 Apartamentos & Suites main photo
1081 Apartamentos & Suites
Ενοικιαζόμενα διαμερίσματα σε Lauro de FreitasBR flag
7,0
Καλό
$
+4
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Μικρό
Δωρεάν WiFi
Ενήλικες Μόνο
Triplex 3 suítes main photo
Triplex 3 suítes
Ξενώνας σε Lauro de FreitasBR flag
1,0
Βαθμολογία
Προς το παρόν ανενεργό στην πλατφόρμα μας.
$
+4
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Μικρό
Δωρεάν WiFi
Πάρκινγκ
1081 Apartamentos & Suítes main photo
1081 Apartamentos & Suítes
Ενοικιαζόμενα διαμερίσματα σε Lauro de FreitasBR flag
0,0
$
+2
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Μικρό
Δωρεάν WiFi
*Ενδέχεται να υπάρχουν επιπλέον φόροι και χρεώσεις. Παρακαλούμε ελέγξτε την τελική τιμή πριν ολοκληρώσετε την κράτησή σας.Εμφανιζονται 1-20 απο 20 ξενοδοχεια σε Itapoa
Προσφορές μόνο στο app
Δείτε όλα τα ξενοδοχεία σε Itapoa
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις