Travelmyth Logo
7,258,491 ξενοδοχείασε 60 κατηγορίες

Τα καλύτερα ξενοδοχεία κοντά σε χιονοδρομικό κέντρο σε Jay

75 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΣΕ JAY ΚΑΙ ΣΕ ΚΟΝΤΙΝΗ ΑΠΟΣΤΑΣΗΗ κατάταξη μπορεί να επηρεαστεί από τις προμήθειες που λαμβάνουμε.
Jay Peak Resort main photo
Jay Peak Resort
Κατάλυμα σε JayUS flag
7,9
Καλό
Από 155 $
$
+6
Σκι
Βρίσκεται ακριβώς στο Jay Peak, αυτό το θέρετρο παρέχει πρόσβαση ski-in/ski-out, ένα ευρύ φάσμα επιλογών διαμονής και βρίσκεται κοντά στο εσωτερικό υδάτινο πάρκο Pump House. Είναι ο κορυφαίος προορισμός για σκι και σνόουμπορντ στην περιοχή.
Slopeside 705 main photo
Slopeside 705
Διαμέρισμα σε JayUS flag
6,8
Βαθμολογία
$
+1
Σκι
Αυτό το ξενοδοχείο προσφέρει εύκολη πρόσβαση στις πίστες, καθιστώντας το ιδανικό για τους λάτρεις του σκι. Η εγγύτητά του στην περιοχή του σκι επιτρέπει γρήγορη και εύκολη πρόσβαση σε χειμερινές αθλητικές δραστηριότητες.
Grammy Jay Getaway #V363 main photo
Grammy Jay Getaway #V363
Διαμέρισμα σε JayUS flag
9,4
Εξαιρετικό
$
+1
Σκι
Βρίσκονται μέσα στο Jay Peak Village, αυτά τα σπίτια προσφέρουν μια ποικιλία ανέσεων και είναι κοντά στα λιφτ του σκι. Παρέχουν μια άνετη βάση για οικογένειες και ομάδες.
Jay Peak Townhouse main photo
Jay Peak Townhouse
Παραθεριστική κατοικία σε JayUS flag
9,0
Εξαιρετικό
$
+4
Σκι
Αν και οι λεπτομέρειες είναι περιορισμένες, το να είναι μια μονοκατοικία στο Jay υποδηλώνει εγγύτητα στην περιοχή του θερέτρου. Οι μονοκατοικίες συχνά παρέχουν περισσότερο χώρο και ανέσεις από τα τυπικά δωμάτια ξενοδοχείων.
Jay Peak Village Home 367B main photo
Jay Peak Village Home 367B
Διαμέρισμα σε JayUS flag
9,0
Εξαιρετικό
$
Σκι
Αυτή η κατοικία, που βρίσκεται στο Jay Peak Village, παρέχει πρόσβαση στις ανέσεις του θερέτρου και βρίσκεται κοντά στις πίστες του σκι. Η τοποθεσία της προσφέρει ισορροπία μεταξύ ευκολίας και ατμόσφαιρας γειτονιάς.
Ski-In Resort Family Condo w/ Deck at Jay Peak! main photo
Ski-In Resort Family Condo w/ Deck at Jay Peak!
Παραθεριστική κατοικία σε JayUS flag
10
Εξαιρετικό
$
+2
Σκι
Αυτό το διαμέρισμα προσφέρει πρόσβαση ski-in και βεράντα με θέα στο βουνό. Όντας εντός του θερέτρου, παρέχει εύκολη πρόσβαση στο σκι και σε οικογενειακές δραστηριότητες.
Inviting Ski-in/Ski-out Condo at Jay Peak Resort! main photo
Inviting Ski-in/Ski-out Condo at Jay Peak Resort!
Παραθεριστική κατοικία σε JayUS flag
9,3
Εξαιρετικό
Από 420 $
$
+2
Σκι
Όπως υποδηλώνει το όνομα, αυτό το διαμέρισμα παρέχει άμεση πρόσβαση ski-in/ski-out. Η τοποθεσία του διαμερίσματος εντός του Jay Peak Resort εξασφαλίζει άμεση πρόσβαση στο σκι και σε άλλες παροχές του θερέτρου.
Summit Solitude main photo
Summit Solitude
Διαμερίσματα σε JayUS flag
9,2
Εξαιρετικό
$
+3
Σκι
Προσφέροντας απομόνωση κοντά στην κορυφή, αυτή η εξοχική κατοικία πιθανότατα προσφέρει γραφική θέα και ένα ήσυχο καταφύγιο. Η τοποθεσία της στο Jay υποδηλώνει εύκολη πρόσβαση στο σκι.
The Jay Chalet main photo
The Jay Chalet
Παραθεριστική κατοικία σε JayUS flag
8,6
Πολύ Καλό
$
+3
Σκι
Βρίσκεται στο Jay, προσφέρει μια ζεστή εμπειρία σαλέ κοντά στις πίστες του σκι. Ιδανικό για μια χειμερινή απόδραση.
Jay Chalet main photo
Jay Chalet
Παραθεριστική κατοικία σε JayUS flag
7,9
Καλό
$
Σκι
Ως σαλέ, αυτό το ακίνητο πιθανότατα προσφέρει μια ζεστή και άνετη διαμονή. Η παρουσία του στο Jay υποδηλώνει λογική πρόσβαση στις εγκαταστάσεις σκι.
The Queens Slopeside Hideaway main photo
The Queens Slopeside Hideaway
Διαμέρισμα σε JayUS flag
8,8
Πολύ Καλό
$
+1
Σκι
Βρίσκεται στις πλαγιές στο Jay, προσφέρει ένα βολικό καταφύγιο για διακοπές σκι. Παρέχει εύκολη πρόσβαση στις πλαγιές.
Beautiful Jay Peak Home Near Creek & Waterfalls! main photo
Beautiful Jay Peak Home Near Creek & Waterfalls!
Παραθεριστική κατοικία σε JayUS flag
0,0
$
+2
Σκι
Ενώ δίνει έμφαση στη φυσική ομορφιά, η τοποθεσία του κοντά στο Jay Peak υποδηλώνει εύλογη πρόσβαση στο σκι. Το σπίτι πιθανότατα προσφέρει ένα μείγμα χαλάρωσης και υπαίθριων δραστηριοτήτων.
Cabin in the Untouched Woods - 3 Miles to Ski main photo
Cabin in the Untouched Woods - 3 Miles to Ski
Παραθεριστική κατοικία σε JayUS flag
7,3
Καλό
$
+2
Σκι
Αυτή η καμπίνα βρίσκεται μόλις 3 μίλια από το σκι, προσφέροντας ένα απομονωμένο καταφύγιο με εύκολη πρόσβαση στις πίστες. Η εγγύηση στο σκι σε συνδυασμό με το ιδιωτικό περιβάλλον της καμπίνας την καθιστά ελκυστική.
Journeys End Chalet - Minutes to Jay Peak! main photo
Journeys End Chalet - Minutes to Jay Peak!
Σαλέ σε JayUS flag
9,6
Εξαιρετικό
$
+5
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Σκι
Δέχεται Σκύλους
Δωρεάν WiFi
Jay Peak Resort Vacation Rental: Ski-In/Ski-Out! main photo
Jay Peak Resort Vacation Rental: Ski-In/Ski-Out!
Παραθεριστική κατοικία σε JayUS flag
0,0
$
+3
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Σκι
Δωρεάν WiFi
Πάρκινγκ
Marlin's Way main photo
Marlin's Way
Παραθεριστική κατοικία σε JayUS flag
0,0
$
+2
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Σκι
Ενήλικες Μόνο
Jay Peak Village Home 375 main photo
Jay Peak Village Home 375
Διαμέρισμα σε JayUS flag
9,5
Εξαιρετικό
$
+1
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Σκι
Grizzly Pines main photo
Grizzly Pines
Παραθεριστική κατοικία σε JayUS flag
9,4
Εξαιρετικό
$
+1
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Σκι
Ski-In/Ski-Out w/ Sauna in Jay Ski Peak Resort! main photo
Ski-In/Ski-Out w/ Sauna in Jay Ski Peak Resort!
Παραθεριστική κατοικία σε JayUS flag
0,0
$
+5
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Σκι
Πισίνα
Εξωτερική Πισίνα
Δωρεάν WiFi
Lux 5BR 4BA SV125 SKI In Out, 18-hole Championship Golf Course, Water Park, pet friendly main photo
Lux 5BR 4BA SV125 SKI In Out, 18-hole Championship Golf Course, Water Park, pet friendly
Παραθεριστική κατοικία σε JayUS flag
9,9
Εξαιρετικό
$
+5
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Σκι
Πισίνα
Εξωτερική Πισίνα
Δωρεάν WiFi
*Ενδέχεται να υπάρχουν επιπλέον φόροι και χρεώσεις. Παρακαλούμε ελέγξτε την τελική τιμή πριν ολοκληρώσετε την κράτησή σας.Εμφανιζονται 1-20 απο 75 ξενοδοχεια σε Jay και σε κοντινη αποσταση
Προσφορές μόνο στο app
Δείτε όλα τα ξενοδοχεία σε Jay
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις