Good Morning Jönköping

Jonkoping, Strömsnäsgatan 357.763394,14.151823(Προβολή στον χάρτη)
7,5
Καλό
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+4 Φωτογραφίες
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+4 Φωτογραφίες
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΠαρ, 16 Οκτ - Σάβ, 17 Οκτ16 Οκτ - 17 Οκτ
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Περίληψη των κριτικών
Περίληψη από τεχνητή νοημοσύνη
Το Good Morning Jönköping χαίρει εκτίμησης για τη στρατηγική του θέση στα περίχωρα του Jönköping, κοντά στον αυτοκινητόδρομο Ε4, γεγονός που το καθιστά ιδανικό σταθμό για ταξιδιώτες και ταξιδιώτες που διέρχονται από τη Σουηδία. Η εγγύτητά του σε ανέσεις, όπως ένα εστιατόριο και ένα κατάστημα, ενισχύει περαιτέρω την ευκολία, ειδικά για όσους ταξιδεύουν από ή προς τη Δανία. Το ξενοδοχείο έχει επαινεθεί για την καθαριότητα και την άνεση που προσφέρει, ιδανικό για σύντομες διαμονές και γρήγορες ενδιάμεσες στάσεις. Οι επισκέπτες επαινούν σταθερά το πρωινό του ξενοδοχείου, χαρακτηρίζοντάς το πολύ καλό, φανταστικό ή τέλειο. Ο μπουφές πρωινού προσφέρει μια ποικιλία από φρέσκα και νόστιμα προϊόντα, ξεπερνώντας τις προσδοκίες πολλών επισκεπτών. Η ποιότητα του καφέ και η φιλικότητα του προσωπικού ενισχύουν περαιτέρω την εμπειρία του πρωινού, καθιστώντας το ένα ευχάριστο ξεκίνημα της ημέρας για τους ταξιδιώτες. Τα δωμάτια στο Good Morning Jönköping διακρίνονται για το μοντέρνο σχεδιασμό και την καθαριότητά τους, προσφέροντας μια αξιόπιστη επιλογή για σύντομη διαμονή. Παρά το μικρό τους μέγεθος, η σύγχρονη επίπλωση δημιουργεί μια ευχάριστη ατμόσφαιρα. Τα δωμάτια είναι κατάλληλα για σόλο ταξιδιώτες ή ζευγάρια που αναζητούν προσιτή διαμονή, αν και οι ομάδες ή οι οικογένειες μπορεί να βρουν τον περιορισμένο χώρο και τη διάταξη με τις κουκέτες λιγότερο άνετα. Οι επισκέπτες εκτιμούν ότι δίνεται μεγάλη έμφαση στην καθαριότητα σε όλο το κατάλυμα. Τα δωμάτια και τα μπάνια περιγράφονται σταθερά ως πεντακάθαρα και φρέσκα, συμβάλλοντας σε μια φωτεινή και λειτουργική συνολική ατμόσφαιρα. Αυτή η καθαριότητα συμπληρώνεται από το φιλικό προσωπικό και το εστιατόριο που σερβίρει νόστιμα γεύματα σε γενναιόδωρες μερίδες. Τα κρεβάτια στο Good Morning Jönköping κρίνονται γενικά άνετα για σύντομες διαμονές. Τα διπλά κρεβάτια, ωστόσο, μπορεί να είναι μικρά για δύο άτομα και οι κουκέτες στα τρίκλινα δωμάτια έχουν περιγραφεί ως άβολα για ενήλικες. Έχουν επίσης αναφερθεί περιστασιακές ενοχλήσεις από θόρυβο. Συνολικά, τα καταλύματα είναι πιο κατάλληλα για σύντομες επισκέψεις παρά για παρατεταμένες διαμονές. Συνοψίζοντας, το Good Morning Jönköping ξεχωρίζει για την βολική τοποθεσία, την καθαριότητα και τις εξαιρετικές προσφορές πρωινού, καθιστώντας το ιδανική επιλογή για ταξιδιώτες που αναζητούν μια σύντομη και άνετη στάση.
Κατηγορίες
Γκολφ
Από τεχνητή νοημοσύνηΒρίσκεται σε μικρή απόσταση με το αυτοκίνητο από το κέντρο του Jönköping, αυτό το ξενοδοχείο παρέχει μια βολική και οικονομική επιλογή για τους παίκτες του γκολφ που αναζητούν πρόσβαση σε γήπεδα στην περιοχή.
Πρόσβαση ΑΜΕΑ
Από τεχνητή νοημοσύνηΤο Good Morning Jönköping προσφέρει πρόσβαση με αναπηρικό αμαξίδιο σε όλο το ξενοδοχείο και διαθέτει δωμάτια ειδικά διαθέσιμα για άτομα με αναπηρία. Το ξενοδοχείο έχει σχεδιαστεί για να είναι προσβάσιμο χωρίς εμπόδια, εξασφαλίζοντας εύκολη πρόσβαση για τους επισκέπτες με κινητικές ανάγκες. Υπάρχει ανελκυστήρας για τη διευκόλυνση της μετακίνησης μεταξύ των ορόφων.
Για Οικογένειες
Δωρεάν WiFi
Πάρκινγκ
Check-in - Check-out
Άφιξη:
15:00
Αναχώρηση:
11:00
Παροχές
Xώρος στάθμευσης
Εστιατόριο
Επιτρέπονται τα κατοικίδια
Μπαρ
24ωρη Ρεσεψιόν
Γήπεδο γκολφ (σε ακτίνα 3χμ.)
Βεράντα
Δωμάτια για μη καπνίζοντες
Δωμάτια / εγκαταστάσεις για ΑμεΑ
Δωρεάν χώρος στάθμευσης
Internet
Ανελκυστήρας
Θέρμανση
Φαξ / Φωτοτυπικό μηχάνημα
Χώρος φύλαξης αποσκευών
WiFi
Υποαλλεργικό δωμάτιο
Δωρεάν Wi-Fi
Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
Χώρος καπνιστών
Σνακ Μπαρ
Μενού ειδικής διατροφής (κατόπιν αιτήματος)
Κοινόχρηστος χώρος lounge/τηλεόρασης
Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
Διαθέσιμο WiFi σε όλους τους χώρους
Επιτραπέζια/παζλ
Μπουφές με επιλογές για παιδιά
Κρασί/σαμπάνια
Μπολ για κατοικίδιο
Έπιπλα εξωτερικού χώρου
Χώρος για πικ-νικ
Πρόσβαση με κλειδί
Πρόσβαση με κάρτα-κλειδί
Συναγερμός
Ανιχνευτές καπνού
Πυροσβεστήρες
Το προσωπικό ακολουθεί όλα τα πρωτόκολλα ασφαλείας όπως αυτά υποδεικνύονται από τις τοπικές αρχές
Υπάρχει αντισηπτικό χεριών στις μονάδες όπου διαμένουν οι επισκέπτες και σε κοινόχρηστους χώρους
Υπάρχει διαθέσιμο κουτί πρώτων βοηθειών
Δυνατότητα παροχής τιμολογίου
Το κατάλυμα καθαρίζεται από εταιρείες επαγγελματικού καθαρισμού
Δωμάτια
Good Morning Δίκλινο Δωμάτιο με 2 Μονά Κρεβάτια
Κριτικές Επισκεπτών
7,5
Καλό
Περιλήψεις Κριτικών
Περίληψη από τεχνητή νοημοσύνη
Τοποθεσία
Το Good Morning Jönköping απολαμβάνει ευνοϊκές παρατηρήσεις για τη στρατηγική του θέση, ιδίως μεταξύ των ταξιδιωτών που ταξιδεύουν οδικώς και εκείνων που βρίσκονται σε διέλευση. Βρίσκεται στα περίχωρα του Jönköping, η εγγύτητά του στον αυτοκινητόδρομο E4 το καθιστά εξαιρετικό σταθμό για τους ταξιδιώτες που ταξιδεύουν μέσω της Σουηδίας. Οι επισκέπτες σημείωσαν την ευκολία της τοποθεσίας, ειδικά για όσους ταξιδεύουν από ή προς τη Δανία και όσους αναζητούν μια ανάπαυλα κατά τη διάρκεια μακρινών ταξιδιών. Η τοποθεσία του ξενοδοχείου εξασφαλίζει εύκολη πρόσβαση σε άφθονο χώρο στάθμευσης και κοντινές ανέσεις, όπως εστιατόριο και κατάστημα, ενισχύοντας τη συνολική άνεση. Παρόλο που μπορεί να μην είναι ιδανικό για άτομα που θέλουν να εξερευνήσουν τα βόρεια τμήματα της πόλης, εξυπηρετεί καλά όσους έχουν συγκεκριμένες ανάγκες στο νότιο άκρο, όπως επισκέψεις στην Elmia ή στο Munksjön για έναν ευχάριστο περίπατο. Συνολικά, το "Good Morning Jönköping" έχει επαινεθεί για την καθαριότητα, την άνεση και την ιδανική επιλογή για σύντομες διαμονές και γρήγορες ενδιάμεσες στάσεις, εντάσσοντας το άψογα στα ταξιδιωτικά σχέδια των επισκεπτών που περνούν από την περιοχή.
Πρωινό
Οι επισκέπτες του "Good Morning Jönköping" εμφανίζονται σταθερά εντυπωσιασμένοι από τις προσφορές του ξενοδοχείου σε πρωινό. Πολλοί το περιγράφουν ως πολύ καλό, φανταστικό ή ακόμη και τέλειο, σημειώνοντας την υψηλή ποιότητα και την ευελιξία του. Ο μπουφές πρωινού διαθέτει μεγάλη ποικιλία από φρέσκα και νόστιμα προϊόντα, που ξεπερνούν ευχάριστα τις προσδοκίες πολλών επισκεπτών. Προσθέτοντας στη θετική εμπειρία, ο καφές συχνά τονίζεται ως εξαιρετικός. Ενώ ορισμένες κριτικές αναφέρουν ότι το πρωινό θα μπορούσε να ωφεληθεί από λίγη περισσότερη ποικιλία, η πλειοψηφία των επισκεπτών είναι κάτι παραπάνω από ικανοποιημένοι με τα παρεχόμενα. Η φιλικότητα του προσωπικού συμπληρώνει την εμπειρία του πρωινού, καθιστώντας το ένα φιλόξενο ξεκίνημα της ημέρας. Συνολικά, το "Good Morning Jönköping" προσφέρει μια απολαυστική εμπειρία πρωινού σε ένα ευχάριστο περιβάλλον, ιδανικό για ταξιδιώτες που αναζητούν ποιότητα και ποικιλία.
Δωμάτια
Τα δωμάτια στο 'Good Morning Jönköping' διακρίνονται σταθερά για το μοντέρνο σχεδιασμό και την καθαριότητά τους, γεγονός που τα καθιστά αξιόπιστη επιλογή για σύντομη διαμονή. Παρά το πολύ μικρό τους μέγεθος, η σύγχρονη επίπλωση και η φρέσκια ατμόσφαιρα προσφέρουν μια ευχάριστη, αν και στενή, εμπειρία. Για σόλο ταξιδιώτες ή ζευγάρια που αναζητούν ένα προσιτό και κεντρικά τοποθετημένο κατάλυμα, τα δωμάτια είναι αρκετά επαρκή. Ωστόσο, οι ομάδες ή οι οικογένειες μπορεί να βρουν τον περιορισμένο χώρο και τις ρυθμίσεις των κουκέτων λιγότερο από ιδανικές. Τα πτυσσόμενα κρεβάτια και τα σκληρότερα στρώματα ενδέχεται να μην ανταποκρίνονται στις προτιμήσεις άνεσης όλων. Συνολικά, αν και τα δωμάτια είναι μικροσκοπικά, η στρατηγική τοποθεσία του ξενοδοχείου και η φιλική προς τον προϋπολογισμό του τιμή το καθιστούν μια πρακτική επιλογή για όσους χρειάζονται μια γρήγορη στάση για μία διανυκτέρευση.
Κρεβάτια
Οι επισκέπτες του Good Morning Jönköping έχουν βρει ως επί το πλείστον ότι τα κρεβάτια είναι άνετα, ιδίως για σύντομες διαμονές. Τα διπλά κρεβάτια, αν και άνετα, σημειώθηκε ότι είναι μικρά για δύο άτομα. Ωστόσο, ορισμένες κριτικές επισημαίνουν προβλήματα με τις κουκέτες στα τρίκλινα δωμάτια, περιγράφοντάς τα ως άβολα, ιδιαίτερα για τους ενήλικες. Επιπλέον, έχουν αναφερθεί περιστασιακές ενοχλήσεις από θόρυβο. Σε γενικές γραμμές, τα καταλύματα φαίνονται πιο κατάλληλα για σύντομες επισκέψεις παρά για παρατεταμένες διαμονές.
Καθαριότητα
Το Good Morning Jönköping έχει προκαλέσει έντονη εντύπωση με το αξιέπαινο επίπεδο καθαριότητάς του. Οι επισκέπτες σημείωναν συχνά ότι το κατάλυμα είναι καθαρό και κομψό, ενώ πολλοί τόνισαν ότι τα δωμάτια και τα μπάνια τους ήταν πεντακάθαρα και φρέσκα. Η συνολική ατμόσφαιρα του ξενοδοχείου περιγράφεται ως φωτεινή, λειτουργική και καθαρή, συμβάλλοντας σε μια άνετη διαμονή. Αυτή η έμφαση στην καθαριότητα συμπληρώνεται από το φιλικό προσωπικό και το εστιατόριο που σερβίρει νόστιμα γεύματα σε γενναιόδωρες μερίδες.
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το Good Morning Jönköping δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το Good Morning Jönköping δεν διαθέτει σπα.
Όχι, το Good Morning Jönköping δεν δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Good Morning Jönköping.
Όχι, το Good Morning Jönköping δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Grand Hotel Jonkoping, BW Signature Collection
Ξενοδοχείο σε Jonkoping
7,7
Καλό
Από 95 €
Scandic Go, Kungsgatan 14
Ξενοδοχείο σε Jonkoping
7,0
Καλό
Από 64 €
Sure Hotel by Best Western City Jonkoping
Ξενοδοχείο σε Jonkoping
7,5
Καλό
Από 84 €
First Hotel Jönköping
Ξενοδοχείο σε Jonkoping
7,4
Καλό
Από 80 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app