Dune View

Lancelin, 16-31.014601,115.332512(Προβολή στον χάρτη)
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΚυρ, 08 Νοε - Δευ, 09 Νοε08 Νοε - 09 Νοε
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Δέχεται Σκύλους
Πάρκινγκ
Check-in - Check-out
Άφιξη:
14:00
Αναχώρηση:
10:00
Παροχές
Xώρος στάθμευσης
Επιτρέπονται τα κατοικίδια
Δωρεάν χώρος στάθμευσης
Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
Μηχάνημα αυτόματης ανάληψης (ΑΤΜ)
Ιδιωτικός χώρος στάθμευσης
Παραλία
Δωμάτια
Διαμέρισμα 4 Υπνοδωματίων
Σχετικά με το Dune View
Αριθμός Μητρώου ή Άδειας ή Γνωστοποίησης: STRA6044N2LS83N3
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το Dune View δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το Dune View δεν διαθέτει σπα.
Ναι, το Dune View δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Dune View.
Όχι, το Dune View δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Experience Lancelin Holiday Park
Κάμπινγκ σε Lancelin
8,7
Πολύ Καλό
Lancelin Lodge
Hostel σε Lancelin
8,6
Πολύ Καλό
Από 104 €
The Beach Haze
Διαμερίσματα σε Lancelin
7,5
Καλό
Από 132 €
The Jetty
Παραθεριστική κατοικία σε Lancelin
9,8
Εξαιρετικό
Από 424 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app