Loreto hotel

Latacunga, ángel Subia Urbina Sanchez De Orellana-0.937666,-78.613575(Προβολή στον χάρτη)
7,9
Καλό
hotel photo
hotel photo
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΤετ, 14 Οκτ - Πέμ, 15 Οκτ14 Οκτ - 15 Οκτ
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Πάρκινγκ
Από τεχνητή νοημοσύνηΑυτό το ξενοδοχείο διαθέτει δωρεάν χώρο στάθμευσης για τους επισκέπτες. Ο κήπος και το μπαρ παρέχουν πρόσθετη ευκολία για τους ταξιδιώτες.
Για Οικογένειες
Δωρεάν WiFi
Κριτικές
7,9
Καλό
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το Loreto hotel δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το Loreto hotel δεν διαθέτει σπα.
Όχι, το Loreto hotel δεν δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Loreto hotel.
Όχι, το Loreto hotel δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Hotel Endamo
Ξενοδοχείο σε Latacunga
8,8
Πολύ Καλό
Από 51 €
Hotel San Agustin Plaza
Ξενοδοχείο σε Latacunga
9,0
Εξαιρετικό
Από 86 €
Hotel Rodelu
Ξενοδοχείο σε Latacunga
8,5
Πολύ Καλό
Από 22 €
REEC Latacunga by Oro Verde Hotels
Ξενοδοχείο σε Latacunga
8,8
Πολύ Καλό
Από 44 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app