Les romarins

Lencloitre, 12 Rue du Huit Mai 194546.818894,0.327822(Προβολή στον χάρτη)
9,7
Εξαιρετικό
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΠαρ, 16 Οκτ - Σάβ, 17 Οκτ16 Οκτ - 17 Οκτ
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Δέχεται Σκύλους
Δωρεάν WiFi
Πάρκινγκ
Check-in - Check-out
Άφιξη:
17:00 - 18:00
Αναχώρηση:
08:00 - 10:00
Παροχές
Xώρος στάθμευσης
Επιτρέπονται τα κατοικίδια
Βεράντα
Δωμάτια για μη καπνίζοντες
Δωρεάν χώρος στάθμευσης
Internet
Θέρμανση
WiFi
Δωρεάν Wi-Fi
Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
Χώρος καπνιστών
Ηλιόλουστη βεράντα
Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
Διαθέσιμο WiFi σε όλους τους χώρους
Επιτραπέζια/παζλ
Πρόσβαση με κλειδί
Ανιχνευτές καπνού
Το προσωπικό ακολουθεί όλα τα πρωτόκολλα ασφαλείας όπως αυτά υποδεικνύονται από τις τοπικές αρχές
Διαθέσιμη επιλογή πληρωμής χωρίς μετρητά
Δυνατότητα παροχής τιμολογίου
Δωμάτια
Κατοικία 1 Υπνοδωματίου
Σχετικά με το Les romarins
Αριθμός Μητρώου ή Άδειας ή Γνωστοποίησης: 1269289666414
Κριτικές
9,7
Εξαιρετικό
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το Les romarins δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το Les romarins δεν διαθέτει σπα.
Ναι, το Les romarins δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Les romarins.
Όχι, το Les romarins δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Château Picol entre Futuroscope et Châteaux de la Loire
Bed & Breakfast σε Lencloitre
9,5
Εξαιρετικό
Gite la grand cour
Παραθεριστική κατοικία σε Lencloitre
7,0
Καλό
Ressources et Résonances
Bed & Breakfast σε Lencloitre
0,0
Ressources et Résonances
Bed & Breakfast σε Lencloitre
9,1
Εξαιρετικό
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app