1Peral01 - Llafranc

Llafranch, C/ Isaac Peral 1641.894142,3.192409(Προβολή στον χάρτη)
8,0
Πολύ Καλό
hotel photo
hotel photo
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΠέμ, 15 Οκτ - Παρ, 16 Οκτ15 Οκτ - 16 Οκτ
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Κοντά σε Παραλία
Πάρκινγκ
Δωμάτια
Two-Bedroom-Villa
Σχετικά με το 1Peral01 - Llafranc
Αριθμός Μητρώου ή Άδειας ή Γνωστοποίησης: HUTG00896137
Κριτικές
8,0
Πολύ Καλό
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το 1Peral01 - Llafranc δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το 1Peral01 - Llafranc δεν διαθέτει σπα.
Όχι, το 1Peral01 - Llafranc δεν δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο 1Peral01 - Llafranc.
Όχι, το 1Peral01 - Llafranc δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Hotel BlauMar Llafranc
Ξενοδοχείο σε Llafranch
9,4
Εξαιρετικό
Από 161 €
Hotel Terramar
Ξενοδοχείο σε Llafranch
9,1
Εξαιρετικό
Από 108 €
Hotel Isabella's Llafranc
Ξενοδοχείο σε Llafranch
8,2
Πολύ Καλό
Από 140 €
Hostal Sa Teula
Ξενοδοχείο σε Llafranch
9,1
Εξαιρετικό
Από 79 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app