Casa de la moară

Marisel, Strada Morilor 106 Marisel46.667667,23.109875(Προβολή στον χάρτη)
hotel photo
hotel photo
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΠέμ, 15 Οκτ - Παρ, 16 Οκτ15 Οκτ - 16 Οκτ
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Πάρκινγκ
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το Casa de la moară δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το Casa de la moară δεν διαθέτει σπα.
Όχι, το Casa de la moară δεν δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Casa de la moară.
Όχι, το Casa de la moară δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Pensiunea Casa Eden
Ξενώνας σε Marisel
10
Εξαιρετικό
Από 61 €
Cabana Moţilor
Ξενώνας σε Marisel
9,4
Εξαιρετικό
Από 70 €
Agropensiunea Mara
Κατάλυμα σε Marisel
9,7
Εξαιρετικό
Από 183 €
Pensiunea Popasul Iancului
Ξενώνας σε Marisel
9,0
Εξαιρετικό
Από 61 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app