Blackcherry Munnar

Munnar, Paracharivu pallivasal estate p o10.051283,77.050509(Προβολή στον χάρτη)
9,0
Εξαιρετικό
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+4 Φωτογραφίες
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+4 Φωτογραφίες
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΤετ, 11 Νοε - Πέμ, 12 Νοε11 Νοε - 12 Νοε
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Φθηνό
Από τεχνητή νοημοσύνηΑυτό το bed and breakfast παρέχει οικονομική διαμονή στο Munnar. Είναι κατάλληλο για ταξιδιώτες με περιορισμένο προϋπολογισμό που αναζητούν μια άνετη διαμονή.
Δωρεάν WiFi
Μικρό
3 αστέρων
Check-in - Check-out
Άφιξη:
12:00
Αναχώρηση:
10:00
Παροχές
Εστιατόριο
Υπηρεσία δωματίου
24ωρη Ρεσεψιόν
Κήπος
Δωμάτια για μη καπνίζοντες
Πλύσιμο ρούχων (επιπλέον χρέωση)
Οικογενειακά δωμάτια
Πρωινό στο δωμάτιο
Υπηρεσία σιδερώματος (επιπλέον χρέωση)
Internet
Παιδική χαρά
Πεζοπορία (επιπλέον χρέωση)
Εγκαταστάσεις BBQ (επιπλέον χρέωση)
Μεσημεριανό γεύμα σε πακέτο
Ενοικίαση αυτοκινήτου
Οργάνωση εκδρομών
Χώρος φύλαξης αποσκευών
WiFi
Δωρεάν Wi-Fi
Σνακ Μπαρ
Ηλιόλουστη βεράντα
Προσωπικό ψυχαγωγίας
Ιδιωτικό check-in/-out
Μενού ειδικής διατροφής (κατόπιν αιτήματος)
Κοινόχρηστη κουζίνα
Νυχτερινή διασκέδαση (επιπλέον χρέωση)
Καθημερινή υπηρεσία καθαριότητας
Παιδικά γεύματα (επιπλέον χρέωση)
Μπουφές με επιλογές για παιδιά
Χώρος στάθμευσης στο δρόμο
Κρασί/σαμπάνια (επιπλέον χρέωση)
Φρούτα (επιπλέον χρέωση)
Εξοπλισμός μπάντμιντον
Καφετέρια στον χώρο του καταλύματος
Έπιπλα εξωτερικού χώρου
Χώρος για πικ-νικ
Τζάκι εξωτερικού χώρου
Περιηγήσεις με τα πόδια (επιπλέον χρέωση)
Happy hour (επιπλέον χρέωση)
Περιήγηση ή μάθημα για τον τοπικό πολιτισμό (επιπλέον χρέωση)
Μάθημα μαγειρικής (επιπλέον χρέωση)
Ζωντανή μουσική/παράσταση (επιπλέον χρέωση)
Κάμερες ασφαλείας κλειστού κυκλώματος σε κοινόχρηστους χώρους
Κάμερες ασφαλείας κλειστού κυκλώματος έξω από το κατάλυμα
Μπορεί να παραδοθεί φαγητό στις μονάδες όπου διαμένουν οι επισκέπτες
Διαθέσιμη επιλογή πληρωμής χωρίς μετρητά
Δωμάτια
Deluxe Δίκλινο Δωμάτιο (2 Ενήλικες + 1 Παιδί)
Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στον Κήπο
Οικογενειακό Δωμάτιο με θέα στον Κήπο
Κριτικές
9,0
Εξαιρετικό
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το Blackcherry Munnar δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το Blackcherry Munnar δεν διαθέτει σπα.
Όχι, το Blackcherry Munnar δεν δέχεται σκύλους.
Όχι, δεν υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Blackcherry Munnar.
Όχι, το Blackcherry Munnar δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Blanket Hotel & Spa
Ξενοδοχείο σε Munnar
9,3
Εξαιρετικό
Από 109 €
The Panoramic Getaway
Ξενοδοχείο σε Munnar
8,7
Πολύ Καλό
Από 77 €
Ragamaya Resort & Spa Munnar
Resort σε Munnar
8,8
Πολύ Καλό
Από 69 €
Grand Plaza
Ξενοδοχείο σε Munnar
8,3
Πολύ Καλό
Από 28 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app