Tiny House Necochea

Necochea, 1276 Calle 103-38.581984,-58.74712(Προβολή στον χάρτη)
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΣάβ, 07 Νοε - Κυρ, 08 Νοε07 Νοε - 08 Νοε
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Δέχεται Σκύλους
Δωρεάν WiFi
Πάρκινγκ
Ενήλικες Μόνο
Check-in - Check-out
Άφιξη:
15:00 - 18:00
Αναχώρηση:
08:00 - 11:00
Παροχές
Xώρος στάθμευσης
Επιτρέπονται τα κατοικίδια
Κήπος
Βεράντα
Δωρεάν χώρος στάθμευσης
Internet
Πεζοπορία (εκτός καταλύματος)
Εγκαταστάσεις BBQ
Θέρμανση
WiFi
Δωρεάν Wi-Fi
Κλιματισμός
Μόνο για ενήλικες
Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
Ιδιωτικός χώρος στάθμευσης
Διαθέσιμο WiFi σε όλους τους χώρους
Το προσωπικό ακολουθεί όλα τα πρωτόκολλα ασφαλείας όπως αυτά υποδεικνύονται από τις τοπικές αρχές
Η κοινόχρηστη γραφική ύλη, όπως έντυποι κατάλογοι, περιοδικά, στυλό και χαρτιά, έχει αφαιρεθεί
Υπάρχει αντισηπτικό χεριών στις μονάδες όπου διαμένουν οι επισκέπτες και σε κοινόχρηστους χώρους
Υπάρχει συγκεκριμένη διαδικασία για να ελέγχεται η υγεία των επισκεπτών
Διαθέσιμη επιλογή πληρωμής χωρίς μετρητά
Το κατάλυμα καθαρίζεται από εταιρείες επαγγελματικού καθαρισμού
Δωμάτια
Κατοικία 1 Υπνοδωματίου
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το Tiny House Necochea δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το Tiny House Necochea δεν διαθέτει σπα.
Ναι, το Tiny House Necochea δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Tiny House Necochea.
Όχι, το Tiny House Necochea δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Ñikén Hotel & Spa
Ξενοδοχείο σε Necochea
8,4
Πολύ Καλό
Από 62 €
Sur Hotel
Ξενοδοχείο σε Necochea
8,3
Πολύ Καλό
Από 54 €
Firenze Apartments
Ξενοδοχείο σε Necochea
6,9
Rated
Από 63 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app