Schuringse Klasse

Numansdorp, 49 Schuringsedijk De Hamel51.72954,4.4861(Προβολή στον χάρτη)
9,2
Εξαιρετικό
hotel photo
hotel photo
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΤετ, 11 Νοε - Πέμ, 12 Νοε11 Νοε - 12 Νοε
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Προς το παρόν ανενεργό στην πλατφόρμα μας.
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Δωρεάν WiFi
Πάρκινγκ
Ενήλικες Μόνο
Check-in - Check-out
Άφιξη:
15:00
Αναχώρηση:
11:00
Δωμάτια
Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου
Κριτικές
9,2
Εξαιρετικό
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το Schuringse Klasse δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το Schuringse Klasse δεν διαθέτει σπα.
Όχι, το Schuringse Klasse δεν δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Schuringse Klasse.
Όχι, το Schuringse Klasse δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Bed & Breakfast De Schuur Inn
Bed & Breakfast σε Numansdorp
9,6
Εξαιρετικό
Από 155 €
Knechtshuis
Ξενώνας σε Numansdorp
9,4
Εξαιρετικό
Από 135 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app