Mente Azul

Pullenreuth, Trevesen 9249.889984,11.971252(Προβολή στον χάρτη)
9,5
Εξαιρετικό
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΣάβ, 07 Νοε - Κυρ, 08 Νοε07 Νοε - 08 Νοε
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Δωρεάν WiFi
Πάρκινγκ
Check-in - Check-out
Άφιξη:
15:00 - 23:00
Αναχώρηση:
00:00 - 11:00
Παροχές
Xώρος στάθμευσης
Επιτρέπονται τα κατοικίδια
Κήπος
Βεράντα
Δωμάτια για μη καπνίζοντες
Σκι (εκτός καταλύματος)
Δωρεάν χώρος στάθμευσης
Internet
Πεζοπορία (εκτός καταλύματος)
Εγκαταστάσεις BBQ
Θέρμανση
WiFi
Χώρος αποθήκευσης εξοπλισμού σκι
Μαθήματα σκι
Δωρεάν Wi-Fi
Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
Χώρος καπνιστών
Ιδιωτικό check-in/-out
Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
Ιδιωτικός χώρος στάθμευσης
Διαθέσιμο WiFi σε όλους τους χώρους
Επιτραπέζια/παζλ
Έπιπλα εξωτερικού χώρου
Τζάκι εξωτερικού χώρου
Πρόσβαση με κλειδί
Ανιχνευτές καπνού
Πυροσβεστήρες
Το προσωπικό ακολουθεί όλα τα πρωτόκολλα ασφαλείας όπως αυτά υποδεικνύονται από τις τοπικές αρχές
Υπάρχει διαθέσιμο κουτί πρώτων βοηθειών
Διαθέσιμη επιλογή πληρωμής χωρίς μετρητά
Δυνατότητα παροχής τιμολογίου
Δωμάτια
Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου
Κριτικές
9,5
Εξαιρετικό
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το Mente Azul δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το Mente Azul δεν διαθέτει σπα.
Όχι, το Mente Azul δεν δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Mente Azul.
Όχι, το Mente Azul δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Die grüne Mitte
Διαμερίσματα σε Pullenreuth
8,8
Πολύ Καλό
Από 89 €
Ferienwohnung Burgerhof
Διαμερίσματα σε Pullenreuth
9,4
Εξαιρετικό
Από 90 €
Ferienwohnung Lippert
Διαμερίσματα σε Pullenreuth
9,6
Εξαιρετικό
Από 73 €
Ferienhof Stöhrmühle
Διαμερίσματα σε Pullenreuth
9,6
Εξαιρετικό
Από 63 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app