Hotel Eisbach

Ransbach-Baumbach, Schulstraße 250.46835,7.72796(Προβολή στον χάρτη)
8,0
Πολύ Καλό
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΤετ, 14 Οκτ - Πέμ, 15 Οκτ14 Οκτ - 15 Οκτ
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Πάρκινγκ
Από τεχνητή νοημοσύνηΑυτό το Hotel Eisbach προσφέρει χώρο στάθμευσης για τους επισκέπτες του. Η τοποθεσία του διευκολύνει την παροχή άφθονου χώρου στάθμευσης σε σύγκριση με τα ξενοδοχεία του κέντρου της πόλης.
Για Οικογένειες
Δέχεται Σκύλους
Δωρεάν WiFi
Business
Check-in - Check-out
Άφιξη:
14:00 - 22:00
Αναχώρηση:
07:30 - 11:00
Παροχές
Xώρος στάθμευσης
Εστιατόριο
Επιτρέπονται τα κατοικίδια
Υπηρεσία δωματίου
Εγκαταστάσεις συνεδριάσεων / δεξιώσεων
Κήπος
Βεράντα
Δωμάτια για μη καπνίζοντες
Οικογενειακά δωμάτια
Υπηρεσία σιδερώματος
Δωρεάν χώρος στάθμευσης
Internet
Γρήγορο check in/check out
Πεζοπορία
Ποδηλασία
Θέρμανση
Φαξ / Φωτοτυπικό μηχάνημα
Χώρος φύλαξης αποσκευών
WiFi
Δωρεάν Wi-Fi
Ηλιόλουστη βεράντα
Ιδιωτικό check-in/-out
Μενού ειδικής διατροφής (κατόπιν αιτήματος)
Καθημερινή υπηρεσία καθαριότητας
Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
Ιδιωτικός χώρος στάθμευσης
Διαθέσιμο WiFi σε όλους τους χώρους
Παιδικά γεύματα
Χώρος στάθμευσης στο δρόμο
Κρασί/σαμπάνια
Μπολ για κατοικίδιο
Πρόσβαση με κλειδί
Ανιχνευτές καπνού
Πυροσβεστήρες
Διαθέσιμη επιλογή πληρωμής χωρίς μετρητά
Δυνατότητα παροχής τιμολογίου
Δωμάτια
Μονόκλινο Δωμάτιο με Μπάνιο
Standard Δίκλινο Δωμάτιο
Budget Μονόκλινο Δωμάτιο
Κριτικές
8,0
Πολύ Καλό
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το Hotel Eisbach δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το Hotel Eisbach δεν διαθέτει σπα.
Ναι, το Hotel Eisbach δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Hotel Eisbach.
Όχι, το Hotel Eisbach δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Holiday Home Dee/Syre am Erlenhofsee
Διαμερίσματα σε Ransbach-Baumbach
8,9
Πολύ Καλό
Από 61 €
business + life apartment ferienwohnung
Διαμερίσματα σε Ransbach-Baumbach
9,6
Εξαιρετικό
Από 70 €
family + friends apartment ferienwohnung
Διαμερίσματα σε Ransbach-Baumbach
9,5
Εξαιρετικό
Από 133 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app