Stadthöfe Rhede by Hackmann

Rhede, 7 Stadthöfe51.839213,6.697023(Προβολή στον χάρτη)
9,2
Εξαιρετικό
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΤετ, 11 Νοε - Πέμ, 12 Νοε11 Νοε - 12 Νοε
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Για Οικογένειες
Δέχεται Σκύλους
Δωρεάν WiFi
Business
Πάρκινγκ
Πρόσβαση ΑΜΕΑ
Check-in - Check-out
Άφιξη:
15:00 - 00:00
Αναχώρηση:
07:00 - 11:00
Παροχές
Xώρος στάθμευσης
Επιτρέπονται τα κατοικίδια
Εγκαταστάσεις συνεδριάσεων / δεξιώσεων (επιπλέον χρέωση)
Δωμάτια για μη καπνίζοντες
Δωμάτια / εγκαταστάσεις για ΑμεΑ
Internet
Ανελκυστήρας
Θυρίδα ασφαλείας
Ηχομονωμένα δωμάτια
Μεσημεριανό γεύμα σε πακέτο
Ποδηλασία (εκτός καταλύματος)
Θέρμανση
Χώρος φύλαξης αποσκευών
WiFi
Υποαλλεργικό δωμάτιο
Δωρεάν Wi-Fi
Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
Κλιματισμός
Μενού ειδικής διατροφής (κατόπιν αιτήματος)
Μηχάνημα αυτόματης πώλησης (για ποτά)
Μηχάνημα αυτόματης πώλησης (για σνακ)
Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
Ιδιωτικός χώρος στάθμευσης
Διαθέσιμο WiFi σε όλους τους χώρους
Μπουφές με επιλογές για παιδιά
Χώρος στάθμευσης για ΑμεΑ
Προσβάσιμο σε αναπηρικό αμαξίδιο
Τουαλέτα με λαβές στήριξης
Υπερυψωμένη τουαλέτα
Νιπτήρας μπάνιου χαμηλού ύψους
Πρόσβαση με κάρτα-κλειδί
Συναγερμός
Ανιχνευτές καπνού
Πυροσβεστήρες
Μπορεί να παραδοθεί φαγητό στις μονάδες όπου διαμένουν οι επισκέπτες
Το προσωπικό ακολουθεί όλα τα πρωτόκολλα ασφαλείας όπως αυτά υποδεικνύονται από τις τοπικές αρχές
Υπάρχει διαθέσιμο κουτί πρώτων βοηθειών
Διαθέσιμη επιλογή πληρωμής χωρίς μετρητά
Δυνατότητα παροχής τιμολογίου
Δωμάτια
Μικρό Δίκλινο Δωμάτιο
Standard Δίκλινο Δωμάτιο
Superior Δίκλινο Δωμάτιο
Deluxe Δίκλινο Δωμάτιο
Κριτικές
9,2
Εξαιρετικό
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το Stadthöfe Rhede by Hackmann δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το Stadthöfe Rhede by Hackmann δεν διαθέτει σπα.
Ναι, το Stadthöfe Rhede by Hackmann δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Stadthöfe Rhede by Hackmann.
Όχι, το Stadthöfe Rhede by Hackmann δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Hotel Deitmer
Ξενώνας σε Rhede
8,3
Πολύ Καλό
Από 66 €
No 2 Monteurwohnung Ruth im 1OG
Διαμερίσματα σε Rhede
8,4
Πολύ Καλό
Από 147 €
Wohnen bei Angelika für Geschäftsreisende und Monteure im Dachgeschoss
Διαμερίσματα σε Rhede
9,0
Εξαιρετικό
Από 102 €
No 5 Monteurwohnung Erich im 2OG
Διαμερίσματα σε Rhede
8,1
Πολύ Καλό
Από 79 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app