Travelmyth Logo
7,258,491 ξενοδοχείασε 60 κατηγορίες
Rocca Grimalda

Τα καλύτερα ξενοδοχεία με λίγα δωμάτια σε Rocca Grimalda

3 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΣΕ ROCCA GRIMALDAΗ κατάταξη μπορεί να επηρεαστεί από τις προμήθειες που λαμβάνουμε.
Castello di Rocca Grimalda main photo
Castello di Rocca Grimalda
Εξοχική κατοικία σε Rocca GrimaldaIT flag
9,2
Εξαιρετικό
Από 129 $
$
+5
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Μικρό
Ιστορικό
Κάστρο
WineBikeHostel main photo
WineBikeHostel
Bed & Breakfast σε Rocca GrimaldaIT flag
8,6
Πολύ Καλό
$
+2
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Μικρό
Φθηνό
3 αστέρων
B&B Pervinca main photo
B&B Pervinca
Bed & Breakfast σε Rocca GrimaldaIT flag
8,5
Πολύ Καλό
Από 67 $
$
+5
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Μικρό
Δωρεάν WiFi
Πάρκινγκ
*Ενδέχεται να υπάρχουν επιπλέον φόροι και χρεώσεις. Παρακαλούμε ελέγξτε την τελική τιμή πριν ολοκληρώσετε την κράτησή σας.Εμφανιζονται 1-3 απο 3 ξενοδοχεια σε Rocca Grimalda
Προσφορές μόνο στο app
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις