Travelmyth Logo
7,258,491 ξενοδοχείασε 60 κατηγορίες
Saint-Luc

Τα καλύτερα ξενοδοχεία με λίγα δωμάτια σε Saint Luc

12 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΣΕ SAINT LUCΗ κατάταξη μπορεί να επηρεαστεί από τις προμήθειες που λαμβάνουμε.
Grand Hotel du Cervin - Auberge de jeunesse et spa main photo
Από $531
$
+8
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Μικρό
Πισίνα
Θερμαινόμενη Πισίνα
Εσωτερική Πισίνα
Πάρκινγκ
Φόρτιση ηλεκτρικών αυτοκινήτων
Hôtel Le Grand Chalet Favre main photo
Hôtel Le Grand Chalet Favre
Ξενοδοχείο σε Saint-LucCH flag
8.6
Πολύ Καλό
Από $210
$
+2
Μικρό
Βρίσκεται στο Saint-Luc, αυτό το ξενοδοχείο προσφέρει μια παραδοσιακή εμπειρία ελβετικού σαλέ. Η ζεστή ατμόσφαιρα και η θέα στο βουνό το καθιστούν μια γοητευτική και οικεία επιλογή.
Gîte du Prilet main photo
Gîte du Prilet
Πανδοχείο σε Saint-LucCH flag
8.9
Εξαιρετικό
Από $182
$
+3
Μικρό
Βρίσκεται στο Saint-Luc, αυτό το πανδοχείο προσφέρει μια απλή και άνετη διαμονή σε ορεινό περιβάλλον. Η έμφαση στην παροχή μιας ήρεμης και χαλαρωτικής ατμόσφαιρας το καθιστά μια γοητευτική και οικεία επιλογή.
Chalet d'exception à Saint-Luc main photo
Chalet d'exception à Saint-Luc
Σαλέ σε Saint-LucCH flag
9.4
Εξαιρετικό
$
+3
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Μικρό
Σκι
Πάρκινγκ
Cabane Bella-Tola main photo
Cabane Bella-Tola
Hostel σε Saint-LucCH flag
8.8
Εξαιρετικό
$
+4
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Μικρό
Πολυτελές
Σκι
Chalet Airone - Saint Luc main photo
$
+4
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Μικρό
Δωρεάν WiFi
Πάρκινγκ
Comfortable chalet in the heart of nature, calm and peaceful main photo
$
+3
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Μικρό
Σκι
3 αστέρων
La Fougère main photo
La Fougère
Ξενοδοχείο σε Saint-LucCH flag
7.9
Καλό
$
+5
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Μικρό
Σκι
Για Οικογένειες
Chalet Campanule - Saint-Luc main photo
Chalet Campanule - Saint-Luc
Σαλέ σε Saint-LucCH flag
8.3
Πολύ Καλό
$
+3
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Μικρό
Σκι
Πάρκινγκ
Family chalet in the heart of the Val d'Anniviers main photo
$
+2
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Μικρό
Σκι
Chalet d'en Haut main photo
Chalet d'en Haut
Σαλέ σε Saint-LucCH flag
8.2
Πολύ Καλό
$
+3
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Μικρό
Σκι
Πάρκινγκ
Lo Coha - Chalet familial à Saint-Luc main photo
$
+3
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Μικρό
Σκι
Πάρκινγκ
*Ενδέχεται να υπάρχουν επιπλέον φόροι και χρεώσεις. Παρακαλούμε ελέγξτε την τελική τιμή πριν ολοκληρώσετε την κράτησή σας.Εμφανιζονται 1-12 απο 12 ξενοδοχεια σε Saint Luc
Προσφορές μόνο στο app
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις