Edificio Amber

San Cristóbal, CW75+MGQ San Cristóbal18.414213,-70.091141(Προβολή στον χάρτη)
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΤετ, 14 Οκτ - Πέμ, 15 Οκτ14 Οκτ - 15 Οκτ
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Δωρεάν WiFi
Πάρκινγκ
Check-in - Check-out
Άφιξη:
16:00 - 23:00
Αναχώρηση:
00:00 - 11:00
Παροχές
Xώρος στάθμευσης
Βεράντα
Δωμάτια για μη καπνίζοντες
Δωρεάν χώρος στάθμευσης
Internet
Θυρίδα ασφαλείας
Εγκαταστάσεις BBQ
Ενοικίαση αυτοκινήτου
WiFi
Δωρεάν Wi-Fi
Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
Κλιματισμός
Ερμάρια
Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
Ιδιωτικός χώρος στάθμευσης
Διαθέσιμο WiFi σε όλους τους χώρους
Έπιπλα εξωτερικού χώρου
Παραλία
24ωρη φύλαξη
Κάμερες ασφαλείας κλειστού κυκλώματος σε κοινόχρηστους χώρους
Πυροσβεστήρες
Το προσωπικό ακολουθεί όλα τα πρωτόκολλα ασφαλείας όπως αυτά υποδεικνύονται από τις τοπικές αρχές
Δωμάτια
Διαμέρισμα 2 Υπνοδωματίων
Διαμέρισμα 2 Υπνοδωματίων
Διαμέρισμα 2 Υπνοδωματίων
Διαμέρισμα 2 Υπνοδωματίων
Διαμέρισμα 2 Υπνοδωματίων
Διαμέρισμα 2 Υπνοδωματίων
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το Edificio Amber δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το Edificio Amber δεν διαθέτει σπα.
Όχι, το Edificio Amber δεν δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Edificio Amber.
Όχι, το Edificio Amber δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Apartament BC
Διαμερίσματα σε San Cristóbal
10
Εξαιρετικό
Los Palmares Guest House & Eventos
Σπίτι σε San Cristóbal
9,2
Εξαιρετικό
Από 43 €
Mini Villa in San Cristóbal, Santo Domingo
Διαμερίσματα σε San Cristóbal
5,3
Rated
Quiet space
Διαμερίσματα σε San Cristóbal
10
Εξαιρετικό
Από 54 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app