Manasi Pride

Satara, Behind Kanase Hyundai, NH4, Yashodanagar Powai Naka, Satara,17.681349,74.021963(Προβολή στον χάρτη)
6,6
Rated
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΤρί, 10 Νοε - Τετ, 11 Νοε10 Νοε - 11 Νοε
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Δωρεάν WiFi
Από τεχνητή νοημοσύνηΑυτό το ξενοδοχείο παρέχει δωρεάν Wi-Fi σε όλα τα δωμάτια, επιτρέποντας στους επισκέπτες να παραμένουν εύκολα συνδεδεμένοι. Προσφέρει επίσης βολικές εγκαταστάσεις όπως υπηρεσία πλυντηρίου και καθημερινή καθαριότητα.
Μικρό
Από τεχνητή νοημοσύνηΤο ξενοδοχείο βρίσκεται σε βολική τοποθεσία κοντά στον αυτοκινητόδρομο. Το προσωπικό είναι εξυπηρετικό και ευγενικό, και η ποιότητα του φαγητού είναι καλή.
Ρομαντικό
Πάρκινγκ
Ενήλικες Μόνο
Check-in - Check-out
Άφιξη:
12:00 - 23:30
Αναχώρηση:
12:00
Παροχές
Xώρος στάθμευσης
Εστιατόριο
Υπηρεσία δωματίου
24ωρη Ρεσεψιόν
Κήπος
Δωμάτια για μη καπνίζοντες
Οικογενειακά δωμάτια
Πρωινό στο δωμάτιο
Δωρεάν χώρος στάθμευσης
Internet
Ανελκυστήρας
Γρήγορο check in/check out
Ενοικίαση αυτοκινήτου
Χώρος φύλαξης αποσκευών
WiFi
Δωρεάν Wi-Fi
Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
Κλιματισμός
Χώρος καπνιστών
Ερμάρια
Καθημερινή υπηρεσία καθαριότητας
Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
Ιδιωτικός χώρος στάθμευσης
Χώρος στάθμευσης σε γκαράζ
24ωρη φύλαξη
Πρόσβαση με κλειδί
Πρόσβαση με κάρτα-κλειδί
Συναγερμός
Ανιχνευτές καπνού
Κάμερες ασφαλείας κλειστού κυκλώματος σε κοινόχρηστους χώρους
Κάμερες ασφαλείας κλειστού κυκλώματος έξω από το κατάλυμα
Πυροσβεστήρες
Μπορεί να παραδοθεί φαγητό στις μονάδες όπου διαμένουν οι επισκέπτες
Το προσωπικό ακολουθεί όλα τα πρωτόκολλα ασφαλείας όπως αυτά υποδεικνύονται από τις τοπικές αρχές
Η κοινόχρηστη γραφική ύλη, όπως έντυποι κατάλογοι, περιοδικά, στυλό και χαρτιά, έχει αφαιρεθεί
Υπάρχει αντισηπτικό χεριών στις μονάδες όπου διαμένουν οι επισκέπτες και σε κοινόχρηστους χώρους
Υπάρχει διαθέσιμο κουτί πρώτων βοηθειών
Διαθέσιμη επιλογή πληρωμής χωρίς μετρητά
Δυνατότητα παροχής τιμολογίου
Δωμάτια
Deluxe Δωμάτιο
Superior Δίκλινο Δωμάτιο
Standard Δίκλινο Δωμάτιο με Ανεμιστήρα
Executive Σουίτα
Κριτικές
6,6
Rated
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το Manasi Pride δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το Manasi Pride δεν διαθέτει σπα.
Όχι, το Manasi Pride δεν δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Manasi Pride.
Όχι, το Manasi Pride δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
The Fern Residency, Satara Maharashtra
Ξενοδοχείο σε Satara
8,5
Πολύ Καλό
Από 45 €
Sai Samrat Resort
Ξενοδοχείο σε Satara
7,0
Καλό
Από 18 €
Treebo Pushpak
Ξενοδοχείο σε Satara
8,1
Πολύ Καλό
Από 20 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app