STUDIO HOUSE

Serock, 12C Retmańska52.517297,21.076694(Προβολή στον χάρτη)
8,4
Πολύ Καλό
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΠέμ, 12 Νοε - Παρ, 13 Νοε12 Νοε - 13 Νοε
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Πάρκινγκ
Check-in - Check-out
Άφιξη:
15:00 - 00:00
Αναχώρηση:
01:00 - 11:00
Παροχές
Xώρος στάθμευσης
24ωρη Ρεσεψιόν
Κήπος
Βεράντα
Δωμάτια για μη καπνίζοντες
Δωρεάν χώρος στάθμευσης
Γρήγορο check in/check out
Εγκαταστάσεις BBQ
Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
Ιδιωτική παραλία
Ηλιόλουστη βεράντα
Μπροστά στην παραλία
Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
Ιδιωτικός χώρος στάθμευσης
Καρέκλες / ξαπλώστρες παραλίας
Έπιπλα εξωτερικού χώρου
Χώρος για πικ-νικ
Παραλία
Πυροσβεστήρες
Δυνατότητα παροχής τιμολογίου
Δωμάτια
Κατοικία 1 Υπνοδωματίου
Κριτικές
8,4
Πολύ Καλό
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το STUDIO HOUSE δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το STUDIO HOUSE δεν διαθέτει σπα.
Όχι, το STUDIO HOUSE δεν δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο STUDIO HOUSE.
Όχι, το STUDIO HOUSE δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Hotel Pan Tadeusz
Ξενοδοχείο σε Serock
8,5
Πολύ Καλό
Από 92 €
Złoty Lin
Ξενοδοχείο σε Serock
8,7
Πολύ Καλό
Από 65 €
Farma Serock
Φάρμα σε Serock
7,2
Καλό
Από 40 €
Gold Pearl Zegrze
Διαμερίσματα σε Serock
8,7
Πολύ Καλό
Από 97 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app