Tree canopy

Srithanu, Koh phangan9.753671,99.973379(Προβολή στον χάρτη)
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+1 1 Φωτογραφία
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+1 1 Φωτογραφία
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΣάβ, 07 Νοε - Κυρ, 08 Νοε07 Νοε - 08 Νοε
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Πισίνα
Δωρεάν WiFi
Πάρκινγκ
Check-in - Check-out
Άφιξη:
15:00 - 18:00
Αναχώρηση:
11:00
Παροχές
Xώρος στάθμευσης
Βεράντα
Δωρεάν χώρος στάθμευσης
Internet
WiFi
Δωρεάν Wi-Fi
Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
Κλιματισμός
Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
Ιδιωτικός χώρος στάθμευσης
Διαθέσιμο WiFi σε όλους τους χώρους
Πισίνα
Δωμάτια
Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου
Σχετικά με το Tree canopy
Αριθμός Μητρώου ή Άδειας ή Γνωστοποίησης: 12778008
Συχνές Ερωτήσεις
Ναι, το Tree canopy διαθέτει πισίνα/πισίνες που ανήκουν σε μία ή περισσότερες από τις ακόλουθες κατηγορίες: .
Όχι, το Tree canopy δεν διαθέτει σπα.
Όχι, το Tree canopy δεν δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Tree canopy.
Όχι, το Tree canopy δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Seetanu Bungalows
Resort σε Srithanu
7,7
Καλό
Από 47 €
Seaflower Bungalows
Resort σε Srithanu
8,5
Πολύ Καλό
Από 46 €
Amaya Boutique Resort
Ξενοδοχείο σε Srithanu
8,6
Πολύ Καλό
Από 85 €
Phangan Akuna
Resort σε Srithanu
8,7
Πολύ Καλό
Από 43 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app