Maplehurst Barn Stables

Staplehurst, 51.152477,0.567026(Προβολή στον χάρτη)
9,6
Εξαιρετικό
hotel photo
hotel photo
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΚυρ, 08 Νοε - Δευ, 09 Νοε08 Νοε - 09 Νοε
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Προς το παρόν ανενεργό στην πλατφόρμα μας.
Πληροφορίες
Δωρεάν WiFi
Πάρκινγκ
Δωμάτια
Παραθεριστική Κατοικία 1 Υπνοδωματίου
Κριτικές
9,6
Εξαιρετικό
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το Maplehurst Barn Stables δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το Maplehurst Barn Stables δεν διαθέτει σπα.
Όχι, το Maplehurst Barn Stables δεν δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Maplehurst Barn Stables.
Όχι, το Maplehurst Barn Stables δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Eastwell Manor, Champneys Hotel & Spa
Ξενοδοχείο στο Άσφορντ
6,7
Rated
Από 132 €
Brandshatch Place Hotel & Spa
Ξενοδοχείο στην Ντάρτφορντ
8,4
Πολύ Καλό
Από 133 €
The Spa Hotel
Ξενοδοχείο σε Royal Tunbridge Wells
8,4
Πολύ Καλό
Από 126 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app