Lori INN

Stepʼanavan, Antarayin40.996413,44.385555(Προβολή στον χάρτη)
10
Εξαιρετικό
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΠαρ, 16 Οκτ - Σάβ, 17 Οκτ16 Οκτ - 17 Οκτ
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Δωρεάν WiFi
Πάρκινγκ
Check-in - Check-out
Άφιξη:
14:00 - 17:00
Αναχώρηση:
08:00 - 12:00
Παροχές
Xώρος στάθμευσης
Επιτρέπονται τα κατοικίδια
Βεράντα
Δωρεάν χώρος στάθμευσης
Internet
WiFi
Δωρεάν Wi-Fi
Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
Κλιματισμός
Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
Ιδιωτικός χώρος στάθμευσης
Διαθέσιμο WiFi σε όλους τους χώρους
Δωμάτια
Διαμέρισμα 2 Υπνοδωματίων
Κριτικές
10
Εξαιρετικό
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το Lori INN δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το Lori INN δεν διαθέτει σπα.
Όχι, το Lori INN δεν δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Lori INN.
Όχι, το Lori INN δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Hnameni Stepanavan Guesthouse - Hotel
Ξενώνας σε Stepʼanavan
9,5
Εξαιρετικό
Arevaham Boutique Hotel
Ξενώνας σε Stepʼanavan
9,4
Εξαιρετικό
Από 45 €
Major's House Hotel
Ξενοδοχείο σε Stepʼanavan
9,4
Εξαιρετικό
Από 56 €
Guest House, Հյուրատուն, Հայաստանյան Շվեյցարիա
Διαμερίσματα σε Stepʼanavan
9,3
Εξαιρετικό
Από 90 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app