Complex Diva

Stob, 10742.102531,23.091375(Προβολή στον χάρτη)
hotel photo
hotel photo
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΤρί, 13 Οκτ - Τετ, 14 Οκτ13 Οκτ - 14 Οκτ
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Προς το παρόν ανενεργό στην πλατφόρμα μας.
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Για Οικογένειες
Πισίνα
Εξωτερική Πισίνα
Δωρεάν WiFi
Πάρκινγκ
Μικρό
3 αστέρων
Εξωτερική Πισίνα
Δωμάτια
Δίκλινο Δωμάτιο
Δίκλινο Δωμάτιο με 2 Μονά Κρεβάτια
Τρίκλινο Δωμάτιο
Σουίτα
Σουίτα
Σχετικά με το Complex Diva
Αριθμός Μητρώου ή Άδειας ή Γνωστοποίησης: 69261.51.96.1
Συχνές Ερωτήσεις
Ναι, το Complex Diva διαθέτει πισίνα/πισίνες που ανήκουν σε μία ή περισσότερες από τις ακόλουθες κατηγορίες: Εξωτερική Πισίνα.
Όχι, το Complex Diva δεν διαθέτει σπα.
Όχι, το Complex Diva δεν δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Complex Diva.
Όχι, το Complex Diva δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Guesthouse Argacho
Ξενώνας σε Stob
9,9
Εξαιρετικό
Από 52 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app