Gatekeepers Cottage Tiny House

Taizé, 18 Route de Saint-Généroux46.922271,-0.117836(Προβολή στον χάρτη)
9,5
Εξαιρετικό
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΤετ, 14 Οκτ - Πέμ, 15 Οκτ14 Οκτ - 15 Οκτ
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Δωρεάν WiFi
Πάρκινγκ
Μικρό
4 αστέρων
Check-in - Check-out
Άφιξη:
15:00 - 23:30
Αναχώρηση:
06:00 - 11:00
Παροχές
Xώρος στάθμευσης
24ωρη Ρεσεψιόν
Κήπος
Βεράντα
Δωμάτια για μη καπνίζοντες
Πλύσιμο ρούχων
Πρωινό στο δωμάτιο
Δωρεάν χώρος στάθμευσης
Internet
Θέρμανση
WiFi
Δωρεάν Wi-Fi
Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
Ιδιωτικό check-in/-out
Καθημερινή υπηρεσία καθαριότητας
Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
Ιδιωτικός χώρος στάθμευσης
Παιδικά γεύματα
Χώρος στάθμευσης για ΑμεΑ
Έπιπλα εξωτερικού χώρου
24ωρη φύλαξη
Μπορεί να παραδοθεί φαγητό στις μονάδες όπου διαμένουν οι επισκέπτες
Το προσωπικό ακολουθεί όλα τα πρωτόκολλα ασφαλείας όπως αυτά υποδεικνύονται από τις τοπικές αρχές
Υπάρχει αντισηπτικό χεριών στις μονάδες όπου διαμένουν οι επισκέπτες και σε κοινόχρηστους χώρους
Υπάρχει διαθέσιμο κουτί πρώτων βοηθειών
Διαθέσιμη επιλογή πληρωμής χωρίς μετρητά
Δυνατότητα παροχής τιμολογίου
Το κατάλυμα καθαρίζεται από εταιρείες επαγγελματικού καθαρισμού
Δωμάτια
Deluxe Δωμάτιο με King-Size Κρεβάτι
Deluxe Δωμάτιο με Κρεβάτι Queen-Size
Κριτικές
9,5
Εξαιρετικό
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το Gatekeepers Cottage Tiny House δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το Gatekeepers Cottage Tiny House δεν διαθέτει σπα.
Όχι, το Gatekeepers Cottage Tiny House δεν δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Gatekeepers Cottage Tiny House.
Όχι, το Gatekeepers Cottage Tiny House δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
LOGIS Hôtel LES 3 MARCHANDS
Ξενοδοχείο σε Bressuire
8,0
Πολύ Καλό
Από 80 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app