Tiny House 1e

Varel, Am Hafen 153.405736,8.163999(Προβολή στον χάρτη)
9,0
Εξαιρετικό
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΤρί, 10 Νοε - Τετ, 11 Νοε10 Νοε - 11 Νοε
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Δέχεται Σκύλους
Δωρεάν WiFi
Πάρκινγκ
Check-in - Check-out
Άφιξη:
15:00
Αναχώρηση:
11:00
Παροχές
Xώρος στάθμευσης
Επιτρέπονται τα κατοικίδια
Κήπος
Βεράντα
Δωμάτια για μη καπνίζοντες
Ψάρεμα (εκτός καταλύματος)
Οικογενειακά δωμάτια
Δωρεάν χώρος στάθμευσης
Internet
Πεζοπορία (εκτός καταλύματος)
Θέρμανση
Ιππασία (επιπλέον χρέωση, εκτός καταλύματος)
Χώρος φύλαξης αποσκευών
WiFi
Δωρεάν Wi-Fi
Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
Ιδιωτικός χώρος στάθμευσης
Διαθέσιμο WiFi σε όλους τους χώρους
Έπιπλα εξωτερικού χώρου
Ανιχνευτές καπνού
Το προσωπικό ακολουθεί όλα τα πρωτόκολλα ασφαλείας όπως αυτά υποδεικνύονται από τις τοπικές αρχές
Διαθέσιμη επιλογή πληρωμής χωρίς μετρητά
Το κατάλυμα καθαρίζεται από εταιρείες επαγγελματικού καθαρισμού
Δωμάτια
Παραθεριστική Κατοικία
Κριτικές
9,0
Εξαιρετικό
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το Tiny House 1e δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το Tiny House 1e δεν διαθέτει σπα.
Ναι, το Tiny House 1e δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Tiny House 1e.
Όχι, το Tiny House 1e δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Upstalsboom Varel-Dangast
Ξενοδοχείο σε Varel
7,9
Καλό
Από 122 €
Hotel Friesenhof
Ξενοδοχείο σε Varel
8,9
Πολύ Καλό
Από 167 €
Strand-Hotel
Ξενοδοχείο σε Dangast
9,0
Εξαιρετικό
Από 167 €
Pension Altes Posthaus
Ξενώνας σε Dangast
8,7
Πολύ Καλό
Από 141 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app