Studio cosy

Verfeil, 43 rte d'agde43.651068,1.62674(Προβολή στον χάρτη)
9,5
Εξαιρετικό
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΚυρ, 08 Νοε - Δευ, 09 Νοε08 Νοε - 09 Νοε
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Δωρεάν WiFi
Πάρκινγκ
Check-in - Check-out
Άφιξη:
14:00 - 18:00
Αναχώρηση:
08:00 - 11:00
Παροχές
Xώρος στάθμευσης
Βεράντα
Δωμάτια για μη καπνίζοντες
Δωρεάν χώρος στάθμευσης
Internet
WiFi
Δωρεάν Wi-Fi
Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
Κλιματισμός
Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
Ιδιωτικός χώρος στάθμευσης
Διαθέσιμο WiFi σε όλους τους χώρους
Δωμάτια
Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου
Κριτικές
9,5
Εξαιρετικό
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το Studio cosy δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το Studio cosy δεν διαθέτει σπα.
Όχι, το Studio cosy δεν δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Studio cosy.
Όχι, το Studio cosy δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Domaine de Gailhaguet B&B
Bed & Breakfast σε Verfeil
9,5
Εξαιρετικό
Από 147 €
LE PRIEURE - Suites romantiques spa privatif, piscine, jardin, massages proche de Toulouse
Ξενώνας σε Verfeil
9,1
Εξαιρετικό
Από 148 €
La glycine
Διαμερίσματα σε Verfeil
8,9
Πολύ Καλό
Chambres d'hôtes Ô Chêne de Lô
Bed & Breakfast σε Verfeil
0,0
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app