Scorpius Hostel

Vicuna, 622 Gabriela Mistral-30.034082,-70.70927(Προβολή στον χάρτη)
9,8
Εξαιρετικό
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΠαρ, 16 Οκτ - Σάβ, 17 Οκτ16 Οκτ - 17 Οκτ
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Φθηνό
Από τεχνητή νοημοσύνηΩς ξενώνας, παρέχει οικονομικά καταλύματα, ιδανικά για ταξιδιώτες που αναζητούν προσιτές τιμές. Η τοποθεσία του στη Βικούνια το τοποθετεί βολικά μέσα στην κοιλάδα του Έλκι.
Δωρεάν WiFi
Πρόσβαση ΑΜΕΑ
Μικρό
Check-in - Check-out
Άφιξη:
15:00 - 20:00
Αναχώρηση:
08:00 - 12:00
Παροχές
24ωρη Ρεσεψιόν
Κήπος
Βεράντα
Δωμάτια για μη καπνίζοντες
Πλύσιμο ρούχων
Δωμάτια / εγκαταστάσεις για ΑμεΑ
Οικογενειακά δωμάτια
Internet
Οργάνωση εκδρομών
Χώρος φύλαξης αποσκευών
WiFi
Δωρεάν Wi-Fi
Χώρος καπνιστών
Ιδιωτικό check-in/-out
Κοινόχρηστη κουζίνα
Κοινόχρηστος χώρος lounge/τηλεόρασης
Διαθέσιμο WiFi σε όλους τους χώρους
Προσβάσιμο σε αναπηρικό αμαξίδιο
Τουαλέτα με λαβές στήριξης
Υπερυψωμένη τουαλέτα
Νιπτήρας μπάνιου χαμηλού ύψους
Έπιπλα εξωτερικού χώρου
Χώρος για πικ-νικ
24ωρη φύλαξη
Πρόσβαση με κλειδί
Πυροσβεστήρες
Το προσωπικό ακολουθεί όλα τα πρωτόκολλα ασφαλείας όπως αυτά υποδεικνύονται από τις τοπικές αρχές
Υπάρχει αντισηπτικό χεριών στις μονάδες όπου διαμένουν οι επισκέπτες και σε κοινόχρηστους χώρους
Υπάρχει συγκεκριμένη διαδικασία για να ελέγχεται η υγεία των επισκεπτών
Υπάρχει διαθέσιμο κουτί πρώτων βοηθειών
Διαθέσιμη επιλογή πληρωμής χωρίς μετρητά
Δυνατότητα παροχής τιμολογίου
Το κατάλυμα καθαρίζεται από εταιρείες επαγγελματικού καθαρισμού
Δωμάτια
Μικτός Κοιτώνας 8 Κρεβατιών
Standard Δίκλινο Δωμάτιο με Κοινόχρηστο Μπάνιο
Budget Δίκλινο Δωμάτιο
Κοιτώνας Ανδρών με 6 Κρεβάτια
Δίκλινο Δωμάτιο
Κριτικές
9,8
Εξαιρετικό
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το Scorpius Hostel δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το Scorpius Hostel δεν διαθέτει σπα.
Όχι, το Scorpius Hostel δεν δέχεται σκύλους.
Όχι, δεν υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Scorpius Hostel.
Όχι, το Scorpius Hostel δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Solar Madariaga Hotel
Ξενοδοχείο σε Vicuna
9,4
Εξαιρετικό
Από 87 €
CasaMolle
Ξενοδοχείο σε Vicuna
9,8
Εξαιρετικό
Από 923 €
Terral Hotel & SPA
Ξενοδοχείο σε Vicuna
9,2
Εξαιρετικό
Από 67 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app