Relax Inn

Webster, 2125 Empire Boulevard43.198558,-77.500179(Προβολή στον χάρτη)
5,6
Rated
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΤρί, 13 Οκτ - Τετ, 14 Οκτ13 Οκτ - 14 Οκτ
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Πάρκινγκ
Από τεχνητή νοημοσύνηΤο μοτέλ Relax Inn προσφέρει εγκαταστάσεις στάθμευσης.
Δέχεται Σκύλους
Δωρεάν WiFi
3 αστέρων
Check-in - Check-out
Άφιξη:
14:00
Αναχώρηση:
11:00
Παροχές
Xώρος στάθμευσης
Επιτρέπονται τα κατοικίδια
Υπηρεσία δωματίου
24ωρη Ρεσεψιόν
Κήπος
Δωμάτια για μη καπνίζοντες
Οικογενειακά δωμάτια
Δωρεάν χώρος στάθμευσης
Internet
Υδρομασάζ/τζακούζι
Θέρμανση
Φαξ / Φωτοτυπικό μηχάνημα
WiFi
Δωρεάν Wi-Fi
Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
Κλιματισμός
Μηχάνημα αυτόματης πώλησης (για ποτά)
Μηχάνημα αυτόματης πώλησης (για σνακ)
Καθημερινή υπηρεσία καθαριότητας
Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
Ιδιωτικός χώρος στάθμευσης
Διαθέσιμο WiFi σε όλους τους χώρους
Έπιπλα εξωτερικού χώρου
Χώρος για πικ-νικ
Ανιχνευτές καπνού
Πυροσβεστήρες
Το προσωπικό ακολουθεί όλα τα πρωτόκολλα ασφαλείας όπως αυτά υποδεικνύονται από τις τοπικές αρχές
Υπάρχει διαθέσιμο κουτί πρώτων βοηθειών
Διαθέσιμη επιλογή πληρωμής χωρίς μετρητά
Δυνατότητα παροχής τιμολογίου
Δωμάτια
Στούντιο με Queen-Size Κρεβάτι
Μονόκλινο Δωμάτιο
Οικογενειακό Δίκλινο Δωμάτιο
Δίκλινο ΔωμάτιοΑυτό το κλιματιζόμενο δίκλινο δωμάτιο διαθέτει τηλεόραση με καλωδιακά κανάλια και ιδιωτικό μπάνιο. Στη μονάδα υπάρχουν 2 κρεβάτια.
Δωμάτιο με Queen-Size Κρεβάτι και Μπανιέρα-Υδρομασάζ
Δωμάτιο με κρεβάτι queen-size
Deluxe Μονόκλινο Δωμάτιο
Κριτικές
5,6
Rated
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το Relax Inn δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το Relax Inn δεν διαθέτει σπα.
Ναι, το Relax Inn δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Relax Inn.
Όχι, το Relax Inn δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Holiday Inn Express Hotel & Suites Rochester Webster by IHG
Ξενοδοχείο σε Webster
8,8
Πολύ Καλό
Από 102 €
Hampton Inn Rochester-Webster
Ξενοδοχείο σε Webster
7,7
Καλό
Από 96 €
Fairfield Inn by Marriott Rochester East
Ξενοδοχείο σε Webster
7,8
Καλό
Από 118 €
Hampton Inn & Suites Rochester/Henrietta
Ξενοδοχείο στο Ρότσεστερ
8,4
Πολύ Καλό
Από 124 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app