Sea Scape

Whitstable, 4 Woodlawn Street_x000D_ _x000D_ _x000D_ 51.36178,1.026015(Προβολή στον χάρτη)
9,0
Εξαιρετικό
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΤετ, 14 Οκτ - Πέμ, 15 Οκτ14 Οκτ - 15 Οκτ
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Κοντά σε Παραλία
Δωρεάν WiFi
Πάρκινγκ
Check-in - Check-out
Άφιξη:
16:00
Αναχώρηση:
10:00
Παροχές
Xώρος στάθμευσης
Κήπος
Internet
Θέρμανση
WiFi
Δωρεάν Wi-Fi
Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
Ιδιωτικός χώρος στάθμευσης
Διαθέσιμο WiFi σε όλους τους χώρους
Ανιχνευτές καπνού
Πυροσβεστήρες
Υπάρχει διαθέσιμο κουτί πρώτων βοηθειών
Δωμάτια
Εξοχική Κατοικία 2 Υπνοδωματίων
Κριτικές
9,0
Εξαιρετικό
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το Sea Scape δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το Sea Scape δεν διαθέτει σπα.
Όχι, το Sea Scape δεν δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Sea Scape.
Όχι, το Sea Scape δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
The Marine
Ξενοδοχείο σε Whitstable
8,6
Πολύ Καλό
Από 193 €
The Crescent Turner Hotel
Ξενοδοχείο σε Whitstable
8,9
Πολύ Καλό
Από 127 €
Hotel Continental
Ξενοδοχείο σε Whitstable
8,6
Πολύ Καλό
Από 98 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app