Tread Lightly Willunga Cabins

Willunga, 29 High Street-35.273096,138.556813(Προβολή στον χάρτη)
9,4
Εξαιρετικό
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΠαρ, 13 Νοε - Σάβ, 14 Νοε13 Νοε - 14 Νοε
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Ενήλικες Μόνο
Από τεχνητή νοημοσύνηΤο Willunga Gallery Cabins προσφέρει μια γαλήνια και οικεία εμπειρία διαμονής. Η έμφαση δίνεται στην παροχή μιας ήσυχης και άνετης διαμονής, ιδανικής για ενήλικες που αναζητούν ένα ήσυχο καταφύγιο.
Μικρό
Από τεχνητή νοημοσύνηΑυτές οι καμπίνες προσφέρουν μια μοναδική και άνετη διαμονή με καλλιτεχνικό ύφος. Το οικείο περιβάλλον και η δημιουργική ατμόσφαιρα προσφέρουν μια γοητευτική και χαλαρωτική εμπειρία, ιδανική για τους λάτρεις της τέχνης και όσους αναζητούν ένα ήσυχο καταφύγιο.
Δωρεάν WiFi
Πάρκινγκ
3 αστέρων
Check-in - Check-out
Άφιξη:
14:00 - 23:00
Αναχώρηση:
06:00 - 10:00
Παροχές
Xώρος στάθμευσης
Εστιατόριο
Κήπος
Δωμάτια για μη καπνίζοντες
Δωρεάν χώρος στάθμευσης
Internet
Θέρμανση
WiFi
Δωρεάν Wi-Fi
Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
Κλιματισμός
Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
Ιδιωτικός χώρος στάθμευσης
Διαθέσιμο WiFi σε όλους τους χώρους
Έπιπλα εξωτερικού χώρου
Κάμερες ασφαλείας κλειστού κυκλώματος έξω από το κατάλυμα
Το προσωπικό ακολουθεί όλα τα πρωτόκολλα ασφαλείας όπως αυτά υποδεικνύονται από τις τοπικές αρχές
Η κοινόχρηστη γραφική ύλη, όπως έντυποι κατάλογοι, περιοδικά, στυλό και χαρτιά, έχει αφαιρεθεί
Υπάρχει αντισηπτικό χεριών στις μονάδες όπου διαμένουν οι επισκέπτες και σε κοινόχρηστους χώρους
Δωμάτια
Superior Δίκλινο Δωμάτιο με 1 Διπλό ή 2 Μονά Κρεβάτια και Θέα στον Κήπο
Στούντιο
Κριτικές
9,4
Εξαιρετικό
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το Tread Lightly Willunga Cabins δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το Tread Lightly Willunga Cabins δεν διαθέτει σπα.
Όχι, το Tread Lightly Willunga Cabins δεν δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Tread Lightly Willunga Cabins.
Όχι, το Tread Lightly Willunga Cabins δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
The Farm Willunga
Bed & Breakfast σε Willunga
9,7
Εξαιρετικό
Από 184 €
Cobblers Cottage B&B
Bed & Breakfast σε Willunga
8,5
Πολύ Καλό
Από 145 €
Southern Vales Sunsets by Wine Coast Holidays
Παραθεριστική κατοικία σε Willunga
9,4
Εξαιρετικό
Από 234 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app