Demi DS, E1

Αγρίνιο, 14ης Σεπτεμβρίου 3038.628797,21.409912(Προβολή στον χάρτη)
9,3
Εξαιρετικό
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 Φωτογραφίες
Ημερομηνίες Άφιξης - ΑναχώρησηςΠαρ, 13 Νοε - Σάβ, 14 Νοε13 Νοε - 14 Νοε
1 Δωμάτιο2 Επισκέπτες
Πληροφορίες
Κατηγορίες
Δωρεάν WiFi
Πάρκινγκ
Φθηνό
Check-in - Check-out
Άφιξη:
15:00 - 00:00
Αναχώρηση:
11:00
Παροχές
Xώρος στάθμευσης
Βεράντα
Οικογενειακά δωμάτια
Δωρεάν χώρος στάθμευσης
Internet
Ανελκυστήρας
Ηχομονωμένα δωμάτια
Θέρμανση
WiFi
Δωρεάν Wi-Fi
Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
Κλιματισμός
Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
Ιδιωτικός χώρος στάθμευσης
Διαθέσιμο WiFi σε όλους τους χώρους
Δωμάτια
Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου
Σχετικά με το Demi DS, E1
Αριθμός Μητρώου ή Άδειας ή Γνωστοποίησης: 00002436728
Κριτικές
9,3
Εξαιρετικό
Συχνές Ερωτήσεις
Όχι, το Demi DS, E1 δεν διαθέτει πισίνα.
Όχι, το Demi DS, E1 δεν διαθέτει σπα.
Όχι, το Demi DS, E1 δεν δέχεται σκύλους.
Ναι, υπάρχουν εγκαταστάσεις πάρκινγκ στο Demi DS, E1.
Όχι, το Demi DS, E1 δεν διαθέτει γυμναστήριο.
Τοποθεσία
Περισσότερες Επιλογές
Leto Boutique Hotel Agrinio
Ξενοδοχείο στο Αγρίνιο
8,7
Πολύ Καλό
Από 47 €
Esperia Boutique Hotel
Ξενοδοχείο στο Αγρίνιο
9,5
Εξαιρετικό
Από 97 €
Premier Agrinio Heart Hotel
Ξενοδοχείο στο Αγρίνιο
8,8
Πολύ Καλό
Από 63 €
Corali Resort
Ξενοδοχείο στο Αγρίνιο
8,9
Πολύ Καλό
Από 87 €
7,258,491
Ξενοδοχεία
60
Κατηγορίες
49,804
Περιοχές
208,995
Πόλεις
Προσφορές μόνο στο app